Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Masterchef Walison geri döndü! Masterchef Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, Instagram hesabı ne?

Masterchef Walison Fonseca kimdir? MasterChef eleme bölümlerinde herkesin beğenisini kazanan, elenince sosyal medyada kampanyalar başlatılan Walison geri döndü. Yakışıklılığı ile bütün dikkatleri üstüne toplamayı başaran Brezilyalı model yeniden Masterchef yarışmasında yarışmaya başladı. Peki Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, Instagram hesabı ne?
Eklenme:
 Masterchef Walison geri döndü! Masterchef Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, Instagram hesabı ne?

Masterchef Walison Fonseca kimdir? TV8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef’te 16 kişilik kadroya kalmayı başaramayan ancak dün akşam yoğun istek üzerine yarışmaya geri dönen Walison Fonseca, hem yemek konusundaki başarısı hem de yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine topluyor. Brezilyalı model ve oyuncunun hayatı da ekran başında izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Peki Walison Fonseca kimdir, kaç yaşında, Instagram hesabı ne?

MasterChef Walison Fonseca kimdir?

Brezilyalı model ve oyuncu evli ve eşi Türk’tür. Melisa Pınar ile evli olan yarışmacının bir kız çocuğu bulunmaktadır. Modellik ve oyunculuk yaptığı bilinen yarışmacı Instagram hesabını da aktif olarak kullanıyor. Yoğun spor yaptığı bilinen yarışmacı aynı zamanda YouTube kanalı üzerinden de videolar yayınlıyor.

Walison Fonseca Instagram hesabı ne?

Masterchef Walison Fonseca Instagram hesabı ne sorusunun yanıtı da herkes tarafından araştırılıyor. Yakışıklı model ve oyuncu Instagram’da Walison Fonseca Yazarak ulaşabilirsiniz. Yine oyuncunun aynı isimli bir YouTube kanalı bulunuyor.

Yarışmaya geri döndü

Walison Fonseca, MasterChef Türkiye elemelerinde dikkatleri üzerine toplamayı başarmış ancak son 16’ya girmeyi başaramamıştır. Defalarca sosyal medyada gündeme oturan ve izleyicilerin de yoğun isteği üzerine yeniden yarışmaya geri dönen yarışmacının bundan sonraki akıbeti merakla bekleniyor.

Walison Fonseca eşi kim?

Walison Fonseca eşi kim, evli mi soruları da izleyiciler tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi yarışmacı bir Türk kızı ile evlidir. Melisa Pınar ile evli olan yarışmacının bir kız çocuğu bulunmaktadır.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet ve Alişan’ın konuğu Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında?
10 09 2020 - 10:09
Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor
25 08 2020 - 11:49
FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?
25 08 2020 - 10:09
Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?
22 08 2020 - 11:34
Meral Niron kimdir? Meral Niron neden öldü?
13 08 2020 - 14:46
İnci Yeşilyurt kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
13 08 2020 - 10:11
Yorum Yap