Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

MasterChef Türkiye’de 10 bin TL’lik ödülü kazanan takım belli oldu

MasterChef Türkiye bu sezon farklı formatı ile TV8 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor. Sevilen yarışma programı koronavirüs tedbirleri nedeniyle format değiştirmek zorunda kalırken yarışmacıları artık kendileri için hazırlanan evlerde kalıyor. Dün akşam ilk defa kızlar evi ve erkeklere evi arasında bir oyun oynandı. Sütlü tatlı oyununun ödülü ise 10 bin liraydı. Oyunun sonunda kazanan takım belli oldu.
Eklenme:
 MasterChef Türkiye’de 10 bin TL’lik ödülü kazanan takım belli oldu

TV8 ekranlarının yakından takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye yeni sezon kesmeden devam ediyor. Bu sezon koronavirüs salgını nedeniyle Masterchef Türkiye yarışmacıları evlerine gidemiyor kendileri için hazırlanan evlerde kalıyor. Dün akşam ekranlara gelen yarışmanın yeni bölümünde kızlar evi ve erkekler evi sütlü tatlı yarışmasında karşı karşıya geldi. Yarışmayı kazanan takıma ise 10 bin lira para ödülü verildi.

Erkekler evi tatlı da kızlardan daha başarılı

Masterchef Türkiye’de dün akşam kızlar ve erkekler en iyi sütlü tatlıları yapmak için yarıştı. Birçoğu yemek sektöründe çalışan ve aşçı olan yarışmacılar arasında kıyasıya bir rekabet yaşanırken kızlar takımı yarışmaya oldukça iddialı başladı. Ancak oyunun sonunda 4-2 skorla kazanan takım erkekler takımı oldu.

10 bin lira para ödülü verildi

Sütlü tatlı yarışması başlarken erkeklerin sayı olarak kadınlardan daha fazla olması nedeniyle iki yarışmacı oyunda oynamadı. Eray ve Barbaros oyun dışı kalırken yarışmacılar şeflerin kendilerinden yapmalarını istediği tatlıları ve belirlenen sürede yapmak için kolları sıvadı. İki takımda da 7’şer yarışmacı olduğu için 7 tatlı verildi ve bu tatlılar belirlenen süre içerisinde hazırlandı. Tadım yapan şefler kızlar ve erkekler düellosunda kazanan takımın erkekler olduğunu açıklarken aynı zamanda yarışmacılar 10 bin lira para ödülünün de sahibi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap