Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Masterchef mavi takım kaptanı 2020 belirlendi! Kırmızı takım kaptanı kim oldu?

Masterchef mavi takım kaptanı dün akşam oynanan kaptanlık oyunu sonrasında belirlendi. Mavi takım kaptanı seçilen yarışmacı karşısına kırmızı takım kaptanı kendisi seçti. Peki MasterChef 17 Ağustos 2020 son bölümde neler yaşandı? Mavi takım kaptanı kim oldu? Kırmızı takım kaptanı kim oldu?
Eklenme:
 Masterchef mavi takım kaptanı 2020 belirlendi! Kırmızı takım kaptanı kim oldu?

Masterchef mavi takım kaptanı 2020 kim oldu? 17 Ağustos Masterchef kaptanlık oyunu sonuçlandı ve mavi takım kaptanı belli oldu. Kazanan yarışmacı kırmızı takım kaptanını kendisi belirleyerek bir anlamda da rakibini seçmiş oldu. Yeni sezonda ilk kaptanlık oyunu ile izleyici karşısına çıkan MasterChef 2020 yarışması izleyicilerden de yoğun ilgi gördü. 17 Ağustos reyting sonuçlarına damga vuran yarışma bu akşam takım oyunları ile ekrana gelecek. Peki Master Şef mavi takım kaptanı kim oldu? Masterchef kırmızı takım kaptanı kim?

Masterchef mavi takım kaptanı kim?

MasterChef 17 Ağustos kim kazandı sorusunun yanıtı herkes tarafından merakla araştırıyordu. Bu sezon ilk kez kaptanlık oyunu için yemek yapmaya başlayan yarışmacılar oldukça heyecanlıydı. Yarışmanın başında 2019 sezonunda MasterChef yarışmasında yarışan eski yarışmacılar gelerek yeni yarışmacıların önlüklerini bağladı. Ardından heyecanlı geçen kaptanlık oyunu sonucunda mavi takım kaptanlığını kazanan yarışmacı Tanya oldu.

Masterchef kırmızı takım kaptanı kim?

Tanya kazandığı kaptanlık oyunu sonucunda karşısına kırmızı takım kaptanı olarak yarışacak yarışmacıyı seçti. Yeni sezonda ilk kırmızı takım kaptanı ise sessizliği ile bilinen yarışmacı Ayyüce oldu. Yani bu hafta mavi takımın başında Tanya bulunurken kırmızı takımın başında ise Ayyüce olacak ve yarışmacılar takımları kaybetmesi durumunda sorumluluk alacak mı merak ediliyor.

Masterchef mavi takım yarışmacıları

MasterChef te Tanya’nın kurduğu ilk mavi takımda bulunan yarışmacılar şöyle; Ebru, Eray, Gülşah, Berk, Esra, Özgül ve Emir.

Masterchef kırmızı takım yarışmacıları

İlk takım onun yanında Ayyüce’nin kurduğu kırmızı takımda ise işe yarışmacılar var; Serhat, Duygu, Barbaros, Uğur, Furkan, Sedat, Celal.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap