Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

MasterChef Duygu Acarsoy kimdir? Instagram fotoğrafları hayran bıraktı

TV8 ekranlarında izlenme rekorları kıran yarışma programı MasterChef 2020 bütün hızı ile devam ediyor. 16 kişilik ana kadronun seçilmesi için elemeler sürerken kadroya giren isimler de dikkat çekmeyi sürdürüyor. Ana kadroya kalan isimlerden biri 34 yaşındaki Duygu Acarsoy oldu. Güzelliği ile dikkat çeken Duygu Acarsoy ekran başında izleyenler tarafından da yakından takip edilmeye başlandı. Peki MasterChef Duygu Acarsoy kimdir? Duygu Acarsoy kaç yaşında ve Instagram hesabı ne?
Eklenme:
 MasterChef Duygu Acarsoy kimdir? Instagram fotoğrafları hayran bıraktı

TV8 ekranlarında geçtiğimiz günlerde başlayan ve yayınlandığı günden bu yana izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran MasterChef 2020 16 kişilik ana kadro için elemelere devam ediyor. Yapılan elemeler sırasında ana kadroya girmeye hak kazanan ikinci yarışmacı 34 yaşındaki Duygu Acarsoy oldu. Yemek konusundaki yeteneklerini yanında güzelliği ile de dikkatleri üzerine toplamayı başaran yarışmacının hayatı da merak konusu oldu. Peki Masterchef Duygu Acarsoy kimdir? Duygu Acarsoy kaç yaşında, ne iş yapıyor ve Instagram hesabı ne? MasterChef Duygu Acarsoy hakkında merak edilenler haberimizin devamında…

MasterChef Duygu Acarsoy kimdir?

MasterChef Türkiye’nin 16 kişilik ana kadrosuna katılmaya hak kazanan Duygu Acarsoy 34 yaşında. Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan Duygu Acarsoy şu anda özel bir üniversitede eğitmen şef olarak görev alıyor. Yarışmaya Ankara’dan katılan güzel yarışmacı daha önce profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimi almış. Almanya ve İspanya’da bu alanda eğitim gören genç yarışmacı özellikle dondurma ve sorbe üzerine eğitim aldığını da söylüyor. Duygu Acarsoy üç buçuk yıldan bu yana eğitmen olarak çalışmaya devam ediyor.

MasterChef Duygu Acarsoy Instagram hesabı

Yarışmanın 16 kişilik ama kadrosuna kalmaya hak kazandıktan sonra dikkatleri üzerine toplayan Duygu Acarsoy Instagram hesabı da araştırılıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan yarışmacının profiline Instagram arama butonundan Duygu Acarsoy yazarak ulaşabilirsiniz.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kırmızı Oda Güler (Su Burcu Yazgı Coşkun) kimdir?
12 09 2020 - 11:35
Demet ve Alişan’ın konuğu Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında?
10 09 2020 - 10:09
Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor
25 08 2020 - 11:49
FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?
25 08 2020 - 10:09
Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?
22 08 2020 - 11:34
Meral Niron kimdir? Meral Niron neden öldü?
13 08 2020 - 14:46
Yorum Yap