Manuş Baba Asker Fotoğrafı ile Sosyal Medyanın Diline Düştü

Bedelli askerlikten faydalanan şarkıcı Manuş Baba, asker fotoğrafı ile sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Şarkıları ve kendine has imajı ile tanınan Manuş Baba’nın asker fotoğrafını görenler tanıyamadı. Manuş Baba ismi ile bilinen ancak asıl ismi Mustafa Özkan olan şarkıcı, bedelli askerlik görevini yerine getirmek üzere Keşan’a gitti. Askerlik görevini yerine getirecek olan Manuş Baba, saç […]

19.06.2019 - 23:38
19.06.2019 - 23:38
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Bedelli askerlikten faydalanan şarkıcı Manuş Baba, asker fotoğrafı ile sosyal medya kullanıcılarının diline düştü. Şarkıları ve kendine has imajı ile tanınan Manuş Baba’nın asker fotoğrafını görenler tanıyamadı.

Manuş Baba ismi ile bilinen ancak asıl ismi Mustafa Özkan olan şarkıcı, bedelli askerlik görevini yerine getirmek üzere Keşan’a gitti. Askerlik görevini yerine getirecek olan Manuş Baba, saç ve sakal tıraşı olmak zorunda kaldı. Asker kıyafetleri içerisindeki fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan şarkıcıyı görenler büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Sosyal Medyada Çok Konuşuldu

Manuş Baba’nın asker arkadaşı tarafından sosyal medyada paylaşılan fotoğrafı gören sosyal medya kullanıcıları gözlerine inanamadı. Gelen ilk fotoğraflara inanmakta güçlük çekilse de sonrasında gelenler fotoğraftaki kişinin Manuş Baba olduğunu kanıtladı. Kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturmayı başaran olaya çok sayıda yorum yapıldı. Hatta ünlü şarkıcının fotoğrafı ile ilgili oldukça güldüren yorumlar da geldi. Sosyal medya kullanıcılarının diline düşen Manuş Baba, 21 gün boyunca Keşan’da askerlik yapacak.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim