Mamak’ta korkunç kaza TIR şoförü öldü

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
14 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Ankara’da gece saatlerinde korkunç bir kaza yaşandı. Freni bir anda boşalan TIR’ın devrildikten hemen sonra tabela direğine çarptığı gözlemlendi. Kazada TIR şoförü olay yerinde hayatını kaybederken polis kaza yerinde kardeşe telefonda ölüm haberini veremedi.

Ankara’da freni boşalan alçı yüklü TIR’ın devrilerek tabela direğine çarpması sonrasında şoför olay yerinde canında oldu. Gece saat 01.00 sıralarında Ankara’nın Mamak ilçesinde yaşanan kazada Doğukent Caddesi üzerinde seyreden Kamil T. yönetimindeki alçı yüklü TIR henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı öncelikle freni boşaldı. Hemen ardından Doğukent Caddesi ile Samsun Yolu’nun kesiştiği kavşağa gelirken sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonrasında yan devrildikten hemen sonra yön tabelasına çarparak takla attı. Sürücü kabininde sıkışıp kalan TIR şoförü olay yerinde hayatını kaybetti.

Kardeşe Acı Haber

Kazanın farkına varan diğer sürücüler hemen olay yerine polis ve ambulansın gelmesi için çağrıda bulundu. TIR şoförünün yardımına koşan vatandaşların uğraşları sıkıştığı yerden kurtulmasına olanak sağlamadı. İtfaiyenin yoğun süren çalışmaları sonrasında TIR şoförü sıkıştığı yerden kurtarılsa da sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahale de şoförün olay yerinde hayatını kaybettiği belirlendi.

Kazanın görgü tanıklarından birisi ise “Aracımla rampa aşağı iniyordum. Bende kıl payı kurtuldum diyebilirim. Çok hızlı geliyordu. Muhtemelen freni boşalmış olmalı. Yoksa durabilme şansı olurdu.” ifadelerini kullandı. Kazanın ardından Kamil T.’nin kardeşiyle telefonla görüşen bir polis memuru ise TIR şoförünün öldüğünü söylyemedi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com