Maltepe Üniversitesi Personel Alımı İlanı Yayınladı

Maltepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 1 kişilik Araştırma Görevlisi alım ilanı yayınlandı. Araştırma görevlisi olmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde şahsen veya posta yoluyla gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Maltepe Üniversitesi tarafından yayınlanan ilanda Konservatuvar Müzik Bölümü Piyano Anasanat Dalı Bölümüne Lisans eğitimini Piyano dalında yapmış olan 1 kişilik Araştırma görevlisi alınacağı duyuruldu. ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ BAŞVURU ŞARTLARI Araştırma […]

13.03.2019 - 11:55
02.08.2019 - 11:37
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Maltepe Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 1 kişilik Araştırma Görevlisi alım ilanı yayınlandı. Araştırma görevlisi olmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde şahsen veya posta yoluyla gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Maltepe Üniversitesi tarafından yayınlanan ilanda Konservatuvar Müzik Bölümü Piyano Anasanat Dalı Bölümüne Lisans eğitimini Piyano dalında yapmış olan 1 kişilik Araştırma görevlisi alınacağı duyuruldu.

ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ BAŞVURU ŞARTLARI

  • Araştırma görevlisi olmak isteyen adayların Lisans Eğitimini Piyano alanında almış olması
  • Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmenlik içerisinde yer alan genel koşulları taşıması ve başvuru için istenilen evrakların eksiksiz doldurulup son başvuru tarihi itibariyle Maltepe Üniversitesi’ne teslim edilmiş olması.

BAŞVURU TARİHLERİ

Araştırma Görevlisi başvuruları 13.03.2019 tarihi itibariyle başlayıp, son başvuru tarihi 27.03.2019 tarihinde son bulacaktır. Başvurular neticesinde 28.03.2019 tarihinde ön değerlendirmeler yapılacak olup, 29.03.2019 tarihinde ise sınav gerçekleştirilecektir. Yapılan sınav sonuçları ise en geç 01.04.2019 tarihinde açıklanacaktır.

 

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim