Makyajsız görüntülenen Hadise doğal güzelliği ile sosyal medyadan tam not aldı

Son günlerde ünlü sosyal medya fenomeni Reynmen'in Ela isimli şarkısında yaptığı dans şovu ile sosyal medyadaki çalkalayan Hadise, bu defa makyajsız hali ile yakalandı. Doğal haliyle kameralar karşısına geçen Hadise makyajsızken bile güzelliği ile büyüledi.

02.08.2019 - 21:55
02.08.2019 - 21:55
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Sık sık sosyal medya hesabından yaptığı cesur paylaşımlarla gündeme gelen Hadise, son olarak ünlü Youtuber Reynmen’in Ela isimli şarkısı ile dans ettiği görüntülerle gündeme damga vurmuştu. Hadise’nin dans şovu kısa süre içerisinde sosyal medyada en çok Konuşulanlar arasına girdi ve Twitter’da TT oldu. Sosyal medyada dans görüntüleri ile konuşulan Hadise şimdi de makyajsız güzelliği ile konuşuluyor.

Doğal güzel Hadise

Daha önce de makyajsız fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan Hadise birçok kişi tarafından eleştirilmiş ancak bazı ünlülerde Hadise’ye destek olarak makyajsız fotoğrafları paylaşmaya başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde stüdyoya girmek için yolda olduğu sırada görüntülenen Hadise, bir kez daha kameralar karşısına geçti. Ancak Hadise’nin makyajsız bile güzel görünmesi sosyal medyada olumlu yorumlara neden oldu. Birçok sosyal medya kullanıcısı Hadise’nin diğer ünlüler aksine makyaj güzeli olmadığını tamamen doğal güzelliği olduğunu yazdı.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim