Mado Cinsel İlişki Skandalı Hakkında Açıklama Yaptı: Bizimle İlgisi Yok

Başta Twitter olmak üzere birçok sosyal medya platformda gündem olan ve Mado'da yaşandığı iddia edilen cinsel ilişki görüntülerini ilişkin yeni bir açıklama yapıldı. Cep telefonu kamerası ile kaydedilen görüntülerde bir çiftin Mado’nun üst katında cinsel ilişkiye girdiği görülüyordu.

26.06.2019 - 12:37
26.06.2019 - 13:03
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Mado’da çekildiği iddia edilen skandal görüntüler kısa süre içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu. Twitter’da bu konu hakkında yapılan yorumlar kısa sürede dünya gündemine girerken Mado cinsel ilişki skandalı hakkında açıklama yaptı. Yapılan açıklamada söz konusu görüntülerin Mado’nun hiçbir mağazasında çekilmediği sadece görüntülerin yaşandığı yer ile aynı binada oldukları belirtildi.

Mado ile İlgisi Yok

Mado’nun resmi internet sitesi ve sosyal medya hesabından yapılan açıklamada sosyal medyada dolaşan ve Mado ile ilişkilendirilen ahlaksız ve bir o kadar da markayı zedeleyici videonun İstanbul’daki bir mekanda yaşandığı ancak, bu mekanın Mado ile bir ilgisinin bulunmadığı belirtildi. Açıklamanın devamında Ataköy Mado’da gerçekleştiği iddia edilen olayda, olayı gerçekleştiren kişilerin Mado ile hiçbir ilgisinin bulunmadığının altı çizilirken, konuyla ilgili tek bağlantının olayın geçtiği mekanla aynı binada olmak olduğu ifade edildi. Ayrıca Moda yetkilileri konuyla ilgili hukuki süreç başlattıklarını açıkladı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim