Haber

Madde Bağımlısı Oğluna Kurşun Yağdırdı

Akşam saatlerinde meydana gelen olay ile ilgili alınan bilgilere göre Ankara Güneş Evler Mahallesi Şehit Polis Fatih Korçam Sokakta bulunan bir apartmanda oturan baba R.Y ile akşam üstü eve gelen ve madde bağımlısı olduğu öne sürülen oğlu F.Y arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın daha da artmasıyla birlikte silahını alan baba R.Y tartıştığı oğlu F.Y’yi 7 yerinden vurdu. Silah seslerinin duyulmasının ardından komşular durumu hemen polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

OLAY YERİNDE HAYATINI KAYBETTİ

Komşular tarafından yapılan ihbarın ardından olay yerine gelen sağlık ekipleri F.Y’nin olay yerinde öldüğünü tespit ederken bu sırada polis ekipleri de oğlunu 7 kurşunla öldüren baba R.F’yi silahı ile birlikte yakalayarak göz altına aldı olayın hemen ardından akrabalar da bilgi almak için evin önüne toplandı.

Madde Bağımlısı Oğluna Kurşun Yağdırdı

7 Kurşunla Öldürdü

Yaşanan tartışma sonucu baba R.Y tarafından 7 kurşunla öldürülen F.Y’nin evlenip boşandığı ve bir çocuğu olduğu bildirildi. Sürekli anne ve babası ile tartışığı ve psikolojik sorunlarının olduğu öne sürülen F.Y’nin madde bağımlısı olduğu, geçtiğimiz günlerde aile içinde yaşanan tartışma sonrası babasının ihbarı ile gelen polisler tarafından gözaltına alındığı öğrenildi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu