Lösemi hastası Mustafa’nın Arabalı Yatak hayali gerçek oldu

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
8 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Adana’da yaşayan Giriş ailesinin 11 yaşındaki evlatları Mustafa için bundan 1,5 yıl önce Lösemi hastalığı teşhisi konuldu. Küçük Mustafa’nın ise bir hayali vardı ve bu gerçeğe dönüştü. Mustafa’nın uzun zamandır hayalini kurduğu ancak ailesinin maddi durumu nedeniyle alamadıkları arabalı yatak hayaline sonunda kavuştu.

Mustafa’nın bu hayalini yerine getirmek için harekete geçen Merkez Yüreğir Belediye başkanı Mahmut Çelikcan’ın talimatıyla küçük Mustafa’ya çok istediği Arabalı Yatak alındı. Ailesi tarafından alınan polis üniformasını üzerinden çıkarmayan ve Polislik mesleğini çok sevdiğini ifade eden Mustafa Can’ı ayrıca Emniyet Müdürlüğü yetkilileri de evinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

En Büyük Hayali Gerçek Oldu

Küçük Mustafa’nın uzunca bir süredir hayalini kurduğu Arabalı Yatak alındı. Mustafa ise duygularını şu şekilde anlattı; Arabalı yatağında ilk defa Uyuyan Mustafa gazetecilere ” Çok mutlu oldum, en büyük hayalim gerçekleşti” dedi. Çok sevdiği Polis Üniforması ve hayalini kurduğu arabalı yatak ile poz veren Mustafa’nın sevinci ise görülmeye değerdi.

 


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com