Lösemi hastası Mustafa’nın Arabalı Yatak hayali gerçek oldu

Adana'da 1,5 yıl önce lösemi teşhisi konulan 11 yaşındaki Mustafa'nın hayali olan ama ailesinin maddi durumu nedeniyle çok istemesine rağmen alamadıkları arabalı yatak hayali sonunda gerçek oldu.

08.12.2017 - 11:21
08.12.2017 - 11:21
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Adana’da yaşayan Giriş ailesinin 11 yaşındaki evlatları Mustafa için bundan 1,5 yıl önce Lösemi hastalığı teşhisi konuldu. Küçük Mustafa’nın ise bir hayali vardı ve bu gerçeğe dönüştü. Mustafa’nın uzun zamandır hayalini kurduğu ancak ailesinin maddi durumu nedeniyle alamadıkları arabalı yatak hayaline sonunda kavuştu.

Mustafa’nın bu hayalini yerine getirmek için harekete geçen Merkez Yüreğir Belediye başkanı Mahmut Çelikcan’ın talimatıyla küçük Mustafa’ya çok istediği Arabalı Yatak alındı. Ailesi tarafından alınan polis üniformasını üzerinden çıkarmayan ve Polislik mesleğini çok sevdiğini ifade eden Mustafa Can’ı ayrıca Emniyet Müdürlüğü yetkilileri de evinde ziyaret ederek çeşitli hediyeler verdi.

En Büyük Hayali Gerçek Oldu

Küçük Mustafa’nın uzunca bir süredir hayalini kurduğu Arabalı Yatak alındı. Mustafa ise duygularını şu şekilde anlattı; Arabalı yatağında ilk defa Uyuyan Mustafa gazetecilere ” Çok mutlu oldum, en büyük hayalim gerçekleşti” dedi. Çok sevdiği Polis Üniforması ve hayalini kurduğu arabalı yatak ile poz veren Mustafa’nın sevinci ise görülmeye değerdi.

 

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim