Liverpool-Chelsea Süper Kupası’nda sahaya atlayan YouTuber “Deli mi Ne?“ gözaltına alındı

Vodafone Park, dün akşamki önemli UEFA Süper Kupa maçında oldukça ilginç görüntülere şahitlik etti. Maç sırasında sahaya atlayarak maçın gidişatını değiştiren ve oynanışına engel olan Deli Mi Ne? isimli bir Youtuber, hem takipçilerinden hem de sosyal medyadan fazlasıyla büyük tepki çekti. Youtuber'ın gözaltına alındığı ve savcılığa sevk edileceği belirtildi.

15.08.2019 - 13:34
15.08.2019 - 14:55
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Dün akşam saat 22:00’da başlayan ve Vodafone Park’ta Liverpool ile Chelsea arasında oynanan Süper Kupa finali maçında ‘Deli Mi Ne?’ isimli bir Youtuber, maç sırasında aniden sahaya girerek orta sahaya doğru koştu. Maçın oynanışına engel olan ünlü Youtuber sosyal medya üzerinden ve futbol aşığı birçok Türk tarafından topa tutuldu. Youtuber, gerçekleşen bu olay nedeniyle Youtube kanalından hızlı bir şekilde takipçi kaybetmeye başladı.

Dört arkadaşıyla beraber gözaltına alındı!

Birçok kişi tarafından oldukça sert bir şekilde eleştirilen Ali A. Y. ve dört arkadaşının aynı anda gözaltına alındığı öğrenildi. Sahaya giren Youtuber ve onu video kaydına alıp destekleyen dört arkadaşının gözaltına alınmasının ardından polis merkezindeki işlemleri sonrasında büyük ihtimalle para cezasına çarptırılmak üzere savcılığa sevk edilecekleri belirtildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim