İlginç Bilgiler
Mikrodalga Fırın Zararlı Mı? Mikrodalga Fırının Sağlığa Etkileri

Mikrodalga fırın, daha iyi bir yaşam sunmak adına üretilen pratik ev aletlerinden biri. Ancak mikrodalga fırın sağlığa zararlı mı? Bu konu uzun zamandan beri tartışılıyor. İşte mikrodalga fırının sağlığa etkileri…

Okunma Süresi : 3 Dakika
En Fazla Cinayet İşlenen Ülke Hangisidir? Kanın Durmadığı 25 Ülke

Yakın zamanda bir seyahat yapmayı düşünüyor musunuz? O zaman dünyanın en çok cinayet işlenen 25 ülkesini tanıttığımız bu listemize göz atarak, seyahat planlarınızı tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Okunma Süresi : 5 Dakika
Dünyada İnsanları En Çok Korkutan 12 Şey

Fobi olarak da bilinen korkular, günlük yaşamı olumsuz hale getirebilmektedir. Her yaştan bireyin yaşayabildiği derin korkular aşılamadığı zaman, hayati risklerde de artış görülmektedir. İşte dünyada insanları en çok korkutan 12 şey;

Okunma Süresi : 3 Dakika
2019 Yılbaşı Parti Kıyafetleri ve Yeni Kombinler

2019 yılına az bir zaman kala yılbaşı partisinde ne giyeceğine karar veremeyen kadınlar için Oleg Cassini 2018 yeni yıl koleksiyonu kombinleri dikkati çekiyor.

Okunma Süresi : 2 Dakika
Dünyanın Önde Gelen Uzmanlarına Göre Hayatınızı Değiştirmenin Yolları

Hayatımızı yönlendirmek ve birçok noktada değiştirmek isteriz. Ancak hayatımızın kendi ellerimizde olduğunu unutur ve çoğu zaman umutsuzluğa kapılırız. Hayatımızı yönlendirmek ve istediğimiz şekle ulaştırmak için uzmanların önerdiği hayatımızı değiştirme yolları konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 3 Dakika
Ağlamaktan Utanmayın: Ağlamanın Bilimsel Faydaları

Ağlamak kişiyi daha narin ve duygusal gibi gösterdiği düşünülmesiyle utanç verici olabilir. Oysaki ağlamak çocuklar kadar yetişkinler için de normal ve sağlıklı bir durumdur. Bilimsel olarak ispatlanmış olan ağlamanın faydaları konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 3 Dakika
Siz Fark Etmeden Alerjiye Neden Olan Sebzeler

Sayısız faydasıyla beslenme programlarında eşsiz bir öneme sahip olan sebzeler, ne yazık ki bağışıklık sistemindeki bazı anormal durumlar nedeniyle önceden olmasa bile sonradan sebze alerjisi yaşamamızı neden olabiliyor. Alerjiye neden olan sebzeler konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 2 Dakika
Japonların Uzun ve Mutlu Yaşam Sırları Nelerdir?

Uzun ve mutlu bir ömür geçirmek için binlerce yıllık öğretilerini takip eden Japonlar, bu sırları sayesinde sağlıklı bir şekilde ömürlerini uzatmakta ve herkesin dikkatini çekmektedirler. Japonların uzun ve mutlu bir hayata sahip olma sırları konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 4 Dakika
Yatırım Amaçlı Aldığınız Altınların Sahteliğini Nasıl Anlarsınız?

En yaygın yatırım aracı olarak tercih edilen altın, ne yazık ki sahtelik ve dolandırıcılık haberleriyle yatırımcısını üzebilir. Altın alırken sahte olduğunu anlamak, sizleri büyük zararlardan kurtarabilir. Sahte altını anlamanın yolları konusu yazımızın devamında..

Okunma Süresi : 2 Dakika
DAHA FAZLA YÜKLE
Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim