Eğlence
Bağımlısı Olacağınız 16 Anime Filmi Önerisi – En İyi Anime Filmleri

Yoksa siz hala animeleri, çizgi film mi zannediyorsunuz? İzledikten sonra Hollywood yapımlarına burun kıvırma ihtimalinizin yüksek olduğu ve bağımlılık yaratan anime filmlerini listeledik. En iyi 16 anime filmi ve onların kısa tanıtımları.

Okunma Süresi : 7 Dakika
2018’de Vizyona Girmiş En İyi 8 Film – En İyi Filmler

2018 yılında vizyona giren binlerce filmin arasından en iyi 8 tanesini sizler için seçtik. Bu senenin film dünyasına, süper kahramanların olduğu fantastik filmlerin damga vurduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Okunma Süresi : 6 Dakika
1992-2006 Yılları Arasında Çekilmiş En İyi 15 Film – Unutulmaz Filmler

1992-2006 yılında çekilmiş en iyi filmler ile tanışmaya hazır mısınız? Her senenin en iyi filmini seçtik ve kaliteli diğer yapımları da kaçırmayın diye, aynı sene çekilmiş farklı ve mutlaka izlenmesi gereken sinema filmlerinden de bahsettik.

Okunma Süresi : 12 Dakika
IMDb’ye Göre En İyi 18 Türk Komedi Filmi – Yerli Komedi Filmleri

Bizim içimizden çıkan ve Anadolu'nun hikayesini anlatan yerli komedi filmleri ile kahkaha tufanına kapılmaya hazır mısınız? Cem Yılmaz, Ata Demirer, Haluk Bilginer, Kemal Sunal gibi isimlerin bulunduğu en iyi 18 Türk komedi sinema filmleri.

Okunma Süresi : 13 Dakika
IMDb’ye Göre Tüm Zamanların En İyi 35 Dizisi – En İyi Yabancı Diziler

Hangi yabancı diziyi izleyeceğinize karar veremiyorsanız, IMDb kullanıcıları tarafından belirlenmiş, en iyi 35 yabancı dizi listesine bir göz atın. Komedi, bilim kurgu, romantizm, dram, korku, gerilim ve süper kahramanlar.

Okunma Süresi : 13 Dakika
2018 Yılında Vizyona Girmiş En İyi 8 Romantik Film

Günün tüm stresini üzerinizden alacak, 8 sıcacık hikaye ile tanışmaya hazır mısınız? 2018'de yayınlanmış onlarca yapım arasından en iyi 8 romantik film önerisi.

Okunma Süresi : 3 Dakika
Ölmeden Önce İzlemeniz Gereken 20 Yabancı Dizi – Yabancı Dizi Önerileri

Bir yabancı diziye başlamak istiyor fakat yüzlerce kaliteli yapım arasından seçim mi yapamıyorsunuz? Sizi rahatlatacak ve sadece en iyilerden oluşan, 20 yabancı dizi önerisi.

Okunma Süresi : 6 Dakika
DAHA FAZLA YÜKLE
Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com