Lille Yusuf Yazıcı’dan vazgeçmeye niyetli değil: Peşin 17 Milyon Euro teklif etti

Trabzonsporlu Yusuf Yazıcı’yı kadrosuna katmak için uzun zamandan beri çaba harcayan Lille, bordo-mavili takıma yıldız futbolcu için yeni bir teklifte bulundu.

01.08.2019 - 19:00
02.08.2019 - 11:27
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Transfer dönemi en çok konuşulan futbolculardan olan Yusuf Yazıcı henüz bir anlaşmaya imza atmış değil. Lille takıma transfer dönemi başladığı günden bu yana genç futbolcuyu kadrosuna katmak için yoğun çaba harcıyor ve Trabzonspor takımı ile görüşmelerine devam ediyor. Daha önce yaptığı teklifi reddedilen Fransız takımı teklifinde revize yaparak yeniden bordo-mavili takımın kapısını çaldı. TRT Spor’da yer alan habere göre Milan takımına Rafael Leao’yu 30 milyon euro bedelle satan Fransız ekip Yusuf Yazıcı için bütün imkânlarını kullanıyor.

17 milyon Euro teklif etti

İddiaya göre sportif direktör Luis Campos aracılığıyla yeniden Trabzonspor’un kapısını çalan Fransız ekibi, peşin olmak kaydıyla genç futbolcu için 17 milyon euro önerdi. Aynı zamanda daha önce takas için gündeme gelen ve New Castle United anlaşan Edgar’ın bonservis bedelinin %50’si de Yusuf Yazıcı için önerildi. Diğer yandan Trabzonspor’un Yusuf yazıcının bir sonraki takıma satışından verilecek bedeli yüzde ondan yüzde 15’e çıkardığı öğrenildi. Gelen son bilgilere göre Trabzonspor sportif direktör aracılığı ile kendilerine iletilen bu teklifi düşünmek için biraz süre istedi. Bordo-mavili takımın kısa süre içerisinde kararını vermesi bekleniyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim