Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

LG Stylo 6’nın render görüntüleri yayımlandı

Eklenme:
 LG Stylo 6’nın render görüntüleri yayımlandı

Güney Koreli teknoloji firması LG, geçtiğimiz günlerde yüksek fiyatıyla tepki alan orta segment LG Velvet model telefonunu tanıtmıştı. LG, farklı model bir orta segment cihaz üzerinde daha çalışıyor. Yeni modelin adının LG Stylo 6 olacağı biliniyor. Modelin ise gelecek aylarda pazara sunulması bekleniyor.

Güney Koreli teknoloji devi LG son günlerde çok iyi dönemler geçirmiyor. Daha önce sunduğu LG G serisi modelleri ile pazarda yeniliklere imza atan firma, büyük satış rakamları yakalamıştı. LG G serisi modellerin büyük kısmında donanımsal kronik arızaların çıkmasıyla birlikte LG pazara farklı model serileri sunmaya ve yenilikler yapmaya çalıştı. Birçok farklı model üreten marka, bir türlü istediği satış rakamlarına ulaşamamıştı.

Orta segment telefon pazarına hitap edecek LG Velvet, geçtiğimiz hafta tanıtılmıştı. LG markasının orta segment bir telefona 735 Dolarlık bir fiyat biçmesi, pazarda büyük bir şaşkınlık yaratmıştı. Rakiplerine göre çok yüksek fiyat sunan telefon, büyük eleştiriler almıştı.

LG Stylo 6 nasıl görünecek?

lg stylo 6

Güvenilir kaynaklardan birisi olan Evan Blass tarafından ortaya çıkarılan render görüntülerinde, markanın yeni modeliyle ilgili detaylar görünebiliyor. Ön taraftaki tasarımına yakından bakıldığında modelin büyük bir damla çentik formunda ön kameraya ve kalın çerçevelere sahip bir pek de yenilikçi olmayan tasarımla geldiğini görebiliyoruz.

Arka taraftaki tasarıma baktığımızda ise LG telefonlarda sıkça görmeye alıştığımız yatay bir kamera düzeni bizleri bekliyor. 3 adet kameraya sahip olan model de ayrıca parmak izi okuyucusu da kameraların altına yerleştirilmiş.

Ürünün donanım özelliklerine ilişkin herhangi bir detay yer almazken, LG Stylo 5′e göre biraz daha iyi donanım ve geliştirilmiş kamera özellikleri ile gelmesi bekleniyor.

 


Avatar

Blog ve forum dünyasıyla erken yaşta tanışan yazar, uzun bir süredir hayatına blog yazarı olarak devam ediyor. Espor içerik editörlüğü de yapan yazar.

İlgili Yazılar
Playstation 5 Oyunseverleri Heyecanlandırdı
10 06 2020 - 16:53
24 Mayıs hatlar neden çekmiyor? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom arama yapılamıyor
24 05 2020 - 16:13
Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone şebeke sorunu yaşanmaya başladı
24 05 2020 - 14:16
NASA’dan paralel evren açıklaması! Paralel evrenin varlığına kanıt bulundu
21 05 2020 - 09:54
Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
18 05 2020 - 00:58
Seyahat izin belgesi artık e-Devlet üzerinden alınabilecek
17 05 2020 - 13:22
Yorum Yap