Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Lezzet Düşkünleri izleyici oyu nasıl kullanılır? Lezzet Düşkünleri nasıl oy verilir?

Lezzet Düşkünleri nasıl oy verilir sorusunun yanıtı ekran başında yarışmayı yakından takip eden izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan ve başladığı günden bu yana da izleyicileri ekran başına çekmeyi başaran yarışma programında yarışmacıların ve şefin verdiği puanların yanında izleyicilerin verdiği puan da haftanın birincisini belirlemekte etken oluyor. Aynı zamanda Lezzet Düşkünleri izleyici oyunu elenecek olan takımın kaderini de etkiliyor. Peki Lezzet Düşkünleri oy verme ekranı nasıl açılır? Lezzet Düşkünleri nasıl oy verilir?
Eklenme:
 Lezzet Düşkünleri izleyici oyu nasıl kullanılır? Lezzet Düşkünleri nasıl oy verilir?

Lezzet Düşkünleri oy verme ekranı TV8 ekranlarında yeni başlayan yarışmanın haftanın finaline doğru yaklaşması nedeniyle izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Özellik ve bu dönemlerde birçok yarışma ve dizinin sezon finali yapması ile birlikte TV8 de yeni başlayan dizi daha da popüler olarak takip edilmeye başlandı. Ekran başında izleyiciler yarışmacıların yaptığı yemeklerin püf noktalarını da öğrenmek ve kendileri de evde yapmak istiyor. Aynı zamanda destekledikleri yarışmacıya oy kullanmak ve programda kalmasını sağlamak isteyen izleyicilerde lezzet düşkünleri nasıl oy verilir sorusunun yanıtını araştırıyor. Lezzet Düşkünleri oy verme ekranı ve oy kullanma ile ilgili detaylar haberimizin devamında…

LEZZET DÜŞKÜNLERİ OY VERME EKRANI TIKLAYINIZ

LEZZET DÜŞKÜNLERİ BAŞVURU EKRANI TIKLAYINIZ

Lezzet Düşkünleri nasıl oy verilir?

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlanan Lezzet Düşkünleri programı için oy verme işlemleri internet üzerinden yapılıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında haftanın finali cumartesi günü yayınlanıyor ve ekran başında izleyenlerde yarışmacılar için oy kullanabiliyor. Oy kullanma işlemleri online olarak TV8’in internet sitesi üzerinden yapılıyor.

lezzet düşkünleri

Lezzet Düşkünleri formatı

TV8 ekranlarında yeni başlayan yarışma programı lezzet düşkünleri ünlü şef Gabriel Sponza’nın sunumu ile ekranlara geliyor. 2 kişiden oluşan 5 takım yarışmada mücadele ederken daha uzun süre kalabilmek adına en iyi menüyü hazırlamak istiyor. Programın formatına göre şef ve yarışmacılar rakipleri için oy kullanırken haftanın finali öncesinde izleyicilerde oy kullanarak destekledikleri yarışmacıya yardımcı olabiliyorlar.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap