Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Lezzet Düşkünleri 6 Haziran Cumartesi kim elendi? Hangi takım kazandı?

TV8'in yeni başlanan yarışma programı Lezzet Düşkünleri 6 Haziran Cumartesi haftanın finali bölümü ile bu gün yayınlanıyor. Televizyon kanallarında yayınlanan bir yer yarışmaların aksine final bölümünü cumartesi günü ekranlara taşıyan yarışmada halk da oy kullanıyor. Bu hafta ikinci defa eleme yapılacak olan yarışma programında kazanan takım ve elenen takım merakla bekleniyor. Peki Lezzet Düşkünleri 6 Haziran Cumartesi kim elendi? Lezzet Düşkünleri 6 Haziran Cumartesi kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Lezzet Düşkünleri 6 Haziran Cumartesi kim elendi? Hangi takım kazandı?

TV8’de geçtiğimiz günlerde yayın hayatına başlayan yeni yarışma programı Lezzet Düşkünleri haftanın finali bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Hafta içi her gün yayınlanan yarışma programında haftanın finali bölümü cumartesi günleri yapılıyor halkın oylaması da puanlara dahil edilerek elenen ve birinci olan yarışmacılar belirleniyor. Deneyimli şefler ve yardımcılarının takım halinde yarıştığı yeni yarışma programında haftanın finalinde elenecek ve kazanacak olan takımlar da merakla bekleniyor. Peki Lezzet Düşkünleri 6 Haziran Cumartesi hangi takım kazandı? Lezzet Düşkünleri 6 Haziran Cumartesi hangi takıma elendi?

Kolay menüler eleştiriliyor

5 farklı takımın hafta içi her gün yarıştığı lezzet düşkünleri yarışmasında ilk hafta yarışmacılar daha ciddi menüler tercih ederken ikinci hafta daha basit menülerle yarışmayı seçmişti. Haftanın finali bölümünde yarışmacılar birbirlerini seçtikleri kolay menüler dolayısı ile eleştiriyor. Ancak bazı yarışmacılar da menünün kolay ya da zor olmasına değil sadece lezzete baktıklarını söylüyor.

Lezzet Düşkünleri 6 Haziran hangi takım kazandı?

Lezzet Düşkünleri 6 Haziran kim kazandı, hangi takım kazandı gibi soruların yanıtları izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Bu hafta en yüksek puanları alan iki takım Boğaçhan – Taylan ve Gökhan – Burhan oldu. Son bir yemek daha yapan yarışmacılar arasında en yüksek puanı alarak 10 bin lira para ödülünü kazanan takım Gökhan ve Burhan’ın takımı oldu.

Lezzet Düşkünleri 6 Haziran hangi takım elendi?

Lezzet Düşkünleri 6 Haziran hangi takıma elendi sorusunun yanıtını belli oldu. Bu hafta son ikiye kalan yarışmacılar Selen-Gizem ve Pınar-Doğa oldu. Yapılan oylama ile elenmesi konusunda oylamada eşitlik oldu. Seyirci oylaması ile veda eden yarışmacılar Pınar ve Doğa oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
TV’de bugün ne var? 23 Ekim Cuma 2020 ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
22 10 2020 - 19:16
FOX TV Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ekim Perşembe puanlama! Bugün Hülya Toğla yarışacak!
22 10 2020 - 15:40
Sadakatsiz 3. bölüm reytingleri Kanal D’nin yüzünü güldürdü! Çift hanelere doğru ilerliyor
22 10 2020 - 13:46
TV8 Doya Doya Moda 22 Ekim gün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu
22 10 2020 - 12:43
22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu
22 10 2020 - 11:38
Sadakatsiz’in Volkan’ı sosyal medyada yerden yere vuruldu: İnsan iki kişiyi aynı anda neden sevmesin?
22 10 2020 - 10:10
Yorum Yap