Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında kılıçlar çekildi

Uzun zamandan beri küs oldukları bilinen Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında bir kez daha kılıçlar çekildi. Gülşah Saraçoğlu'na bir ses kaydı gönderen Seren Serengil, Lerzan Mutlu hakkında sinkaflı ifadeler kullanınca ünlü şarkıcı soluğu savcılıkta aldı.
Eklenme:
 Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında kılıçlar çekildi

Seren Serengil ve Lerzan Mutlu arasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde ikilinin ortak arkadaşı olan Gülşah Saraçoğlu, yaşananları sorduktan sonra Seren Serengil iddiaya göre sinkaflı ifadelerin bulunduğu bir ses kaydını ünlü modacıya gönderdi. Gülşah Saraçoğlu’nun kendisine gelen bu ses kaydını Lerzan Mutlu’ya göndermesi üzerine ortalık karıştı. İddiaya göre Lerzan Mutlu, Seren Serengil’in kendisi hakkında kullandığı ifadeleri savcılığa bildirdi.

Atışmalar sosyal medyada başladı

Uzun zamandan beri küs oldukları bilinen Seren Serengil ve Lerzan Mutlu arasındaki tartışmanın alevlenmesi geçen günlerde sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar ile başladı. Önce Lerzan Mutlu Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda Seren Serengil’in geçmiş dönemde kullandığı ifadelere gönderme yaparak, “Başkaları ile evliyken iki kızını bırakıp başka bir adama kaçan, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük kevaşesi” ifadelerini kullandı. Lerzan Mutlu’nun bu paylaşımı sonrasında Seren Serengil’in yanıtı gecikmezken ünlü şarkıcı Instagram hesabından, “Hadi motor seslerini duymuyorum” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Gülşah Saraçoğlu’na ses kaydı gönderdi

Sosyal medyada başlayan bu tartışma ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun da dikkatini çekti. İkilinin ortak arkadaşı olan Gülşah Saraçoğlu, Seren Serengil’e olan bitenleri sordu. Bunun üzerine Seren Serengil, ünlü modacıya Lerzan Mutlu’yu hedef aldığı bir ses kaydı gönderdi. Ses kaydında Lerzan Mutlu hakkında sinkaflı ifadeler kullanan Seren Serengil’in bu açıklamaları Lerzan mutlu’ya kadar ulaştı. Ses kaydını dinledikten sonra Lerzan Mutlu’nun savcılığa başvurdu ve savcılığın da konu hakkında soruşturma başlattığı öğrenildi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
İzzet Çapa’dan Ömer-Arzu Sabancı çiftine koronalı parti tepkisi
8 09 2020 - 19:51
Yorum Yap