Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında kılıçlar çekildi

Uzun zamandan beri küs oldukları bilinen Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında bir kez daha kılıçlar çekildi. Gülşah Saraçoğlu'na bir ses kaydı gönderen Seren Serengil, Lerzan Mutlu hakkında sinkaflı ifadeler kullanınca ünlü şarkıcı soluğu savcılıkta aldı.
Eklenme:
 Lerzan Mutlu ve Seren Serengil arasında kılıçlar çekildi

Seren Serengil ve Lerzan Mutlu arasında sular durulmuyor. Geçtiğimiz günlerde ikilinin ortak arkadaşı olan Gülşah Saraçoğlu, yaşananları sorduktan sonra Seren Serengil iddiaya göre sinkaflı ifadelerin bulunduğu bir ses kaydını ünlü modacıya gönderdi. Gülşah Saraçoğlu’nun kendisine gelen bu ses kaydını Lerzan Mutlu’ya göndermesi üzerine ortalık karıştı. İddiaya göre Lerzan Mutlu, Seren Serengil’in kendisi hakkında kullandığı ifadeleri savcılığa bildirdi.

Atışmalar sosyal medyada başladı

Uzun zamandan beri küs oldukları bilinen Seren Serengil ve Lerzan Mutlu arasındaki tartışmanın alevlenmesi geçen günlerde sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlar ile başladı. Önce Lerzan Mutlu Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımda Seren Serengil’in geçmiş dönemde kullandığı ifadelere gönderme yaparak, “Başkaları ile evliyken iki kızını bırakıp başka bir adama kaçan, Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük kevaşesi” ifadelerini kullandı. Lerzan Mutlu’nun bu paylaşımı sonrasında Seren Serengil’in yanıtı gecikmezken ünlü şarkıcı Instagram hesabından, “Hadi motor seslerini duymuyorum” şeklinde bir paylaşım yaptı.

Gülşah Saraçoğlu’na ses kaydı gönderdi

Sosyal medyada başlayan bu tartışma ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu’nun da dikkatini çekti. İkilinin ortak arkadaşı olan Gülşah Saraçoğlu, Seren Serengil’e olan bitenleri sordu. Bunun üzerine Seren Serengil, ünlü modacıya Lerzan Mutlu’yu hedef aldığı bir ses kaydı gönderdi. Ses kaydında Lerzan Mutlu hakkında sinkaflı ifadeler kullanan Seren Serengil’in bu açıklamaları Lerzan mutlu’ya kadar ulaştı. Ses kaydını dinledikten sonra Lerzan Mutlu’nun savcılığa başvurdu ve savcılığın da konu hakkında soruşturma başlattığı öğrenildi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap