Leke dizisindeki karmaşa bitti, dizinin yayından kaldırılmasına karar verildi

Kanal D'de geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru başlayan Burak sevinç ve Melis Sezen'in başrollerini paylaştığı Leke dizisi hakkında yeni bir gelişme yaşandı. Leke dizisi geçtiğimiz haftalarda sezon finali bölümü ile ekranlara gelmişti. Ancak Kanal D'nin bu diziyi gözden çıkardığı ve yeni sezonda dizinin devam etmeyeceği öne sürüldü.

10.07.2019 - 16:46
10.07.2019 - 18:09
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Söz dizisinde Fethi karakterine hayat veren ve herkes tarafından çok sevilen oyuncu Burak Sevinç, ani bir kararla Söz dizisi final yapmadan önce ayrılmış ve Kanal D’nin yeni dizisi Leke ’de başrol oynamaya başlamıştı. Melis Sezen ve Burak Sevinç’in başrollerini paylaştığı Leke dizisinde kötü reytingler nedeniyle final sürekli konuşuluyordu. Hatta dizinin final yapması beklenirken Kanal D yeni bir karar vermiş ve sezon finali yaparak diye bir kez daha şans vermişti.

Final kararı alındı

Sezon sonuna doğru başlayan Leke dizisi 9. bölüm ile sezon finali yaparak ekranlara veda etti. Ancak geçtiğimiz günlerde dizinin başrol oyuncularından Melis Sezen’in ismi Kanal D’nin yeni projesi Zümrüdü Anka ile anılmaya başlandı. Melis Sezen’in bu dizide Seçkin Özdemir ile başrol oynayacağı konuşulurken Leke dizisinin akıbeti de merak edildi. Çok geçmeden Leke dizisi hakkında yeni haberler gelmeye başladı. Milliyet gazetesinde dizilerle ilgili köşe yazıları yazan Sina Koloğlu, leke dizisinin final yapacağı haberini duyurdu. Aslında dizi dünyada sosyal medya televizyon programlarına olan İlgiye ölçen The Wit List’te, Haziran ayının ilk haftasında en çok yorum alan dizi olmuştu. Köşe yazısında bu konuya da değinen Koloğlu, bu durumun bile diziyi kurtarmaya etmediğini ifade etti. İzlenme oranlarının son derece düşük olması nedeniyle kanal ve yapımcının ortak kasnının yeni sezonda bu performansın diziyi bütün sezon boyunca taşımayacağı yönünde olduğu için dizinin final yapmasına karar verildiği öğrenildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim