Leke Dizisi Final Yapacak Derken Büyük Hatadan Dönüldü Yeni Sezonu Garantiledi

Kanal D’de Burak sevinç ve Melis Sezen’in başrollerini paylaştığı Leke dizisi final yapacağı iddiaları ile geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Dizideki senaryo hataları nedeniyle izleyiciler tepki göstermiş, reytinglerde de istenen başarı sağlanamamıştı. Leke dizisinin senaryosu baştan sona değişti ve yeni sezon için bileti aldı. Kanal D’de yeni başlayan dizi Leke, ilk bölümlerdeki heyecanını sonrasında kaybetmişti. İzleyiciler […]

19.06.2019 - 19:37
19.06.2019 - 22:48
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Kanal D’de Burak sevinç ve Melis Sezen’in başrollerini paylaştığı Leke dizisi final yapacağı iddiaları ile geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Dizideki senaryo hataları nedeniyle izleyiciler tepki göstermiş, reytinglerde de istenen başarı sağlanamamıştı. Leke dizisinin senaryosu baştan sona değişti ve yeni sezon için bileti aldı.

Kanal D’de yeni başlayan dizi Leke, ilk bölümlerdeki heyecanını sonrasında kaybetmişti. İzleyiciler dizinin senaryosu nedeniyle sık sık tepki gösteriyordu. Reytinglerde dizinin bekleneni karşılayamaması üzerine aslında final kararı alındı. Fakat sosyal medyada izleyiciler dizinin final yapmasını değil senaryonun değişmesini istedi. Yapımcılar da izleyicilerin bu isteğini dikkate alarak leke dizisinin final yerine sezon finali yaptı. Dizinin senaryosunda da büyük bir değişikliğe gidilerek yeni sezon garantilendi.

Leke Dizisinin Senaryosundaki Hata Neydi?

Leke dizisi ilk bölümlerinde oldukça heyecanlı başlamış ancak daha sonrasında Cem ve Yasemin çifti arasındaki bitmek bilmeyen izleyicileri çileden çıkarmıştı. Yasemin’in sürekli gurur yapması ve Cem’e karşı tavır alması izleyicilerin de tepkisini çekmişti. Dizideki bu anlamsız gururu ortadan kaldıran senaristler dizinin yeniden toparlanmasına sağladı.

Dizi hakkında hem sosyal medyada hem de gazetelerin köşe yazarları tarafından çok sayıda yorum yapıldı. Millet blog yazarlarından olan Anibal Güleroğlu arasında dizinin senaryosundaki hatayı net olarak anlatmıştı. Özellikle Yasemin’in Hukuk Fakültesi öğrencisi olması ancak dizide başına gelenler konusunda bu yönünü hiç ön plana çıkarmaması dikkatlerden kaçmamıştı. Yeni sezonda izleyiciler de biraz Yasemin’in daha özgüvenli olmasını ve Cem’e karşı gurur yapmak yerine yardım istemesini bekliyor.

Ayrıca Cem’in sürekli sorgulayan bir karakter olması da izleyicileri rahatsız ediyor. Yasemin ile olan ilişkisi sırasında ona hiçbir şekilde güvenmeyen ve her şeyi sorgulamaya başlayan Cem, izleyicilerin tepkisini çekmişti. Leke dizisi sezon finalinde ise Cem, her şeyi bir kenara bırakarak Yasemin’e güvenmeye ve onunla evlenmeye karar verdi. Bu güzel gelişme ile birlikte gelecek sezonda dizide daha heyecanlı farklı olayların olması bekleniyor.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim