Haber

Laptop Çanta Önerileri

Laptop Çantaları Önerileri Tüm İnç’ler için ayrı ayrı özellikle 17,3″ İçin Çanta Önerisi 

Laptop hayatımızda girdiğinden beri yaşamımız daha teknolojik hale gelmiştir. Eskiden bilgisayarlar devlet binalarında ve evlerimizde sadece masaüstü olarak bulunmaktayken laptopların icat edilmesi ile birlikte teknoloji daha farklı bir hale evrilmiştir.

Laptopların en büyük avantajlarından birisi kolay taşınabilir olmalarıdır. Kolay pratik ve hızlı bir şekilde taşınması bu bilgisayarları masaüstü bilgisayarlardan ayıran en temel özellik olmuştur.

Laptoplar yaşamımızı hızlı bir şekilde masaüstünden ayırmış bizi daha özgür bireyler haline getirmiştir kolaylıkla gideceğimiz yere götürerek işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde takip edebilme şeklini bize kazandırmıştır. Hal böyle olunca laptopların değerleri masaüstü bilgisayarlar ile kıyaslandığında çok çok önde olmuştur. Günümüzde neredeyse her bir bireyin bir kişisel bilgisayarı yani laptopu vardır.

Kişisel bilgisayarlar iş yaşamamız için vazgeçilmez bir parça haline gelmiştir. Bu bilgisayarlarla işlerimizi kolay ve hızlı bir şekilde takip etmenin yanı sıra gittiğimiz alanlarda kolaylıkla işlemlerimizi yapabilir ve online ortamlarda bulunabilmekteyiz. Geleceği değiştiren bir cihazdır laptop bizim masaüstü bilgisayarlara bağımlı olmamızın önüne geçmiştir. Evlerimize hapsolmaktan kurtarmıştır. Masaüstü bilgisayarların başında saatlerce oturmaktan ziyade bizi daha özgür bir birey haline getirmiştir. Dolayısıyla laptopların bu denli önemli ve farklı kullanım alanları bireyi her zaman cezbeden bir konu olmuştur.

Bu derece önemli olan laptopların taşınabilir olmaları için öncelikle güzel bir çantaya ihtiyacımız vardır. Bu sayfada birbirinden güzel laptop çantalarından bahsedip sizlere tanıtacağız. Laptoplar için çanta olmazsa olmaz aksesuarlardan birisidir Laptop çantası laptopu gideceğimiz ortama rahat ve konforlu bir şekilde taşımamız için tasarlanmıştır. İyi bir çanta laptopunuzu her zaman çok iyi bir şekilde koruyacaktır. Eğer laptop çantası seçerken özenli olmazsak taşıma esnasında laptopumuz ciddi zararlar ve hasar görebilir ki da istenmeyen bir durumdur.

Eğer laptopu çok iyi bir şekilde korumak ve muhafaza etmek istiyorsak her zaman seçimimiz iyi ve kaliteli üründen yana olmalıdır.

Bizler de bu sayfada bu denli önemli olan önemli evraklarımızı taşıdığımız laptoplarımız için taşımamızda büyük kolaylık sağlayan ve güvenli hale getiren çantaları inceleyeceğiz.

LAPTOP ÇANTA ÖNERİSİ

Laptop çantası alırken dikkat etmeniz gereken pek çok önemli nokta var ancak burada bazı noktalardan sizlere bahsetmek istiyorum.

Bazı laptop çantalarında laptopun etrafında sert bir malzemeden yapılmış plastik üzerine bez kaplama oluyor ancak ucuz olan bazı modellerde ise bu sert malzeme bulunmuyor sadece bez kaplama yapıyorlar yumuşak sünger üzerine bez kaplama bu tür laptop çantaları düşme gibi durumlarda darbeyi emmede yetersiz kalarak direkt olarak darbeyi laptop üzerine verebilir ve 10-20 TL ucuz çanta alayım derken ciddi hasarlara sebebiyet verebilirsiniz.

Ben yıllardır Addison marka çanta kullanıyorum, oldukça sağlam bir marka 7 yıl önce 50 TL’ye satın almıştım. Etrafında sert bir yüzey var oldukça sert ve sağlam görünüşe sahip. 2 metre yükseklikten düştü içinde laptop varken yine de laptopda en ufak bir hasar oluşmadı. Yani diyeceğim şu ki çanta alırken bu tür ince ayrıntılara dikkat ederek en iyi ve sağlam çantayı satın almanız faydanıza olacaktır.

LAPTOP ÇANTA FİYATLARI

13” ÇANTA FİYATLARI VE ÖNERİSİ

 • TARGUS TBT258EU PROSPECT 17” NOTEBOOK ÇANTASI =59,90TL
 • 300941 17” NOTEBOOK ÇANTASI=77,00TL
 • TARCN418 17”-18″ NOTEBOK ÇANTASI=99,90TL
 • HP 18” VALUE NOTEBOOK ÇANTASI =109,90TL
 • 300928 17″ KASNAKLI NOTEBOOK ÇANTASI =114,90TL
 • VNB217 17.3” NOTEBOOK SIRT ÇANTASI=129,90TŞ
 • TUCANO TC.BLABK.B LATO 17” NOTEBOOK SIRT ÇANTASI=169,90TL
 • ANC317 NOTEBOOK ÇANTASI 17″ =178,90TL
 • TARGUS TCG670EU CİTYGEAR 17.3″ NOTEBOOK SIRT ÇANTASI =209,90TL
 • HP 17.3″ NOTEBOOK SIRT ÇANTASI=279,89TL
 • HP OMEN BACPACK 17.3″ =299,90TL
 • RBP217 17.3″ NOTEBOOK SIRT ÇANTASI=338,90TL

17” ve üstü çanta modellerinin fiyatları da genel olarak bu şekildedir. Bu çanta modellerinden tavsiye ettiğim model TARCN418 17 modelidir. Bu model ile hem 17 hem de 18 inç laptoplarınızı kolay ve hızlı şekilde taşıyabilirsiniz. Laptoplarınızı taşırken esneklik gösteren ve hem 17” hem de 18” laptoplara uyumluluk gösteren bu çanta modeli ile laptopunuz güvende.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu