Kuzgun Dizisi Konusu ve Oyuncuları

NAVİGASYONKuzgun Hangi Gün Yayınlanacak?Kuzgun Dizisi Konusu Nedir?Kuzgun Dizisi Oyuncu KadrosuKuzgun Saat Kaçta Yayınlanıyor? Star TV, yeni sezona iddialı bir yapımla giriyor. Fragmanları ile dikkatleri direkt üzerine çeken Kuzgun, aynı zamanda muhteşem bir oyuncu kadrosu ile bize merhaba dedi. Heyecan dolu fragmanlarından, derinliği olan bir karakterle karşı karşıya kaldığımızı rahatlıkla anlayabiliyoruz. Kuzgun dizisinin konusu nedir ve […]

13.02.2019 - 13:09
13.02.2019 - 13:46
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

Star TV, yeni sezona iddialı bir yapımla giriyor. Fragmanları ile dikkatleri direkt üzerine çeken Kuzgun, aynı zamanda muhteşem bir oyuncu kadrosu ile bize merhaba dedi. Heyecan dolu fragmanlarından, derinliği olan bir karakterle karşı karşıya kaldığımızı rahatlıkla anlayabiliyoruz.

Kuzgun dizisinin konusu nedir ve hikayede karakterlere hangi aktör ve aktrisler hayat verecek, yazımızın devamında inceleyeceğiz. Kuzgun dizisinin, senaryosu ve oyuncularına göre uzun yıllar hayatımızda olacağını ön görüyoruz.

Kuzgun Hangi Gün Yayınlanacak?

Star Tv ekranlarından izleyicisi ile buluşacak Kuzgun dizisi, her hafta Çarşamba günü ekranlarda olacak. Dizinin ilk bölümü ise bugün yani 13 Şubat 2019 günü yayında olacak. Yayınlanan teaser ve fragmanların ne kadar ilgi çekici olduğunu düşünürsek, ilk bölümden iyi bir reyting oranı almasını muhtemel görüyoruz.

Güçlü oyuncu kadrosu ile bu akşam yayınlanacak olan Kuzgun, yeni fragmanları sayesinde dizinin konusu hakkında bizlere önemli detaylar verdi.

Kuzgun Dizisi Konusu Nedir?

Fragman’da dizinin konusunu anlamamızı sağlayacak önemli bir cümle duyuyoruz.

Kuzgun’u bir kurşun, bıçak yarası, trafik kazası ya da dayak öldürmedi. Kuzgun’u terk edilmek öldürdü

Buradan ana karakterimizin terk edildiğini ve bunun acısını da yıllardır çektiğini rahatlıkla anlayabiliyoruz. Fragman ve teaserlardaki görüntüler, dizinin ilk bölümlerine ait. Kuzgun karakterine, güzeller güzeli Dila karakteri eşlik ediyor. Kuzgun’un hikayesinin ilgi çekiciliği yanında, Dila ile aralarındaki ilişkinin niteliği de dizinin ilk hayranları tarafından merak edilen bir diğer konu.

Kuzgun Dizisi Oyuncu Kadrosu

Dizinin baş rolünde iki popüler isim bulunuyor; Barış Arduç ve Burcu Biricik. Bu iki yıldıza ek olarak dizide Settar Tanrıöğen, Hatice Aslan, Levent Ülgen, Caner Şahin, Ahsen Eroğlu, Aytek Şayan, İpek Erdem, Derya Beşerler, Erdal Küçükkömürcü gibi önemli isimler de bulunmaktadır.

Dizide ilk olarak Kuzgun karakterini canlandıracak olan oyuncu Barış Arduç belirlendi. Yapımcılar Barıç Arduç’un yanına en çok Burcu Biricik’in yakışacağına kanaat getirdi. Gözlerinin güzelliği ile adeta büyüleyen Burcu Biricik, Kuzgun’dan önce Hayat Şarkısı dizisi ile de milyonlarca kişinin gönlünde taht kurmuştu.

Barış Arduç ise Kiralık Aşk ile uzun ve başarılı sezonlar geçirmiş bir oyuncu. Yakışıklı oyuncu aynı zamanda çok sayıda sinema filmi ile de milyonlara kendisini sevdirmeyi başarmış bir aktör. Barış Arduç, önceki dizisinde beraber çalıştığı usta isim Levent Ülgen ile tekrar başka bir yapımda çalışma fırsatı da bulmuş oldu.

Dizinin yapımcılığını Kerem Çatay ve Pelin Diştaş yapıyor. Yönetmen koltuğunda ise Bahadır İnce oturmaktadır. Bu derin senaryo ise Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz taraıfndan kaleme alınmış.

Kuzgun Saat Kaçta Yayınlanıyor?

Muhteşem bir intikam hikayesinin işleneceği Kuzgun, her hafta Çarşamba günü saat 20.00‘de izleyicisi ile buluşacak. Dizi hakkındaki yorumlarınızı, içeriğimiz altında bulunan yorum kutucuğundan bizlere iletebilirsiniz.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim