Kuşadası’nda rahatsızlanarak İstanbul’a getirilen eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt yoğun bakımdan çıktı

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde bulunan yazdığında rahatsızlanan ve İstanbul'a getirilerek yoğun bakımda tedavi altına alınan 25’inci Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt yoğun bakımdan çıkarıldı.

30.07.2019 - 13:36
30.07.2019 - 15:00
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Eski Genelkurmay Başkanı ve Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt, geçtiğimiz günlerde Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bulunan yazdığında tatil yaptığı sırada rahatsızlanmış ve tedavi için İstanbul’a getirilmişti. Acıbadem Maslak Hastanesi’nde tedavi altına alınan ve yoğun bakımda bulunduğu öğrenilen Yaşar Büyükanıt, bugün yoğun bakımdan çıkarılarak normal odaya alındı.

Yaşar Büyükanıt’ın sağlık durumu nasıl?

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde bulunan yazdığında 27 Temmuz 2019 tarihinde rahatsızlanan ve gece saatlerinde istanbul’da bulunan Acıbadem Maslak Hastanesi’ne getirilen Eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt’ın sağlık durumu hakkında hastane Başhekimi Dr. Cengiz Bavbek yeni bir açıklama yaptı. başhekim Bavbek açıklamasında, 27 Temmuz tarihinde Emekli Orgeneral ve Eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt’ın genel durum bozukluğu ve yüksek ateş ile Acıbadem Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığını belirtti. Yaşar Büyükanıt’ın yoğun bakımda süren tedavisinin bittiği ve normal yatan hasta katında alındığı ifade edilirken planlanan tedavinin yatan hasta katında devam edeceği duyuruldu.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim