Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee
AKTUEL MEDYA İNTERNET VE
MEDYA HİZMETLERİ adına;

Mehmet ÖZTÜRK
info@aktuelbilgiler.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief
Melek EREN

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors
Emir KESKİN

Emre ALBAYRAK

Pınar DEMİRCİ

Songül KURT

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@aktuelbilgiler.com

ADRES/ Addresse
Libadiye Caddesi, Fetih Mahallesi, Somuncu Baba Sokak. No: 51-5
E-Mail :
info@aktuelbilgiler.com

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR
YASAL UYARIaktuelbilgiler.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. aktuelbilgiler.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, aktuelbilgiler.comsorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI
© Copyrigth 2017 aktuelbilgiler.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları aktuelbilgiler.com’a aittir. aktuelbilgiler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar aktuelbilgiler.comin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.aktuelbilgiler.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. aktuelbilgiler.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com