Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / Grantee EFE ENTERPRİSE  LTD. adına;

Efe Kaya [email protected]

GENEL YAYIN YÖNETMENİ / Editor in Chief Efe Kaya

HABER EDİTÖRLERİ / News Editors İlyas Yılmaz

Hava Gerger

Sevim Parlak

BASIN BÜLTENLERİ Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. [email protected]

ADRES/ Address Bedreddin Demirel Caddesi Magic Residance No: 3/16 Girne/KKTC E-Mail : [email protected]

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR YASAL UYARI  www.aktuelbilgiler.com‘da yayınlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. aktuelbilgiler.com’da yayınlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, aktuelbilgiler.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI © Copyrigth 2017 aktuelbilgiler.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları aktuelbilgiler.com’a aittir. aktuelbilgiler.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar aktuelbilgiler.comin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.aktuelbilgiler.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. aktuelbilgiler.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

- www.aktuelbilgiler.com, Efe Enterprise LTD. iştirakidir-