Kubilay Aka ihanet yok demişti! Miray Daner ve Kubilay Aka’nın ilişkisinin bitme nedeni bu fotoğraflar mı?

Vatanım Sensin dizisinde birlikte rol aldıktan sonra aşk yaşamaya başlayan Kubilay Aka ve Miray Daner, iki buçuk yıl süren ilişkilerini dün noktaladı. Ayrılığın ardından Miray Daner’den herhangi bir açıklama gelmezken Kubilay Aka, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada kesinlikle bir ihanetin söz konusu olmadığını söyledi.

01.08.2019 - 14:17
01.08.2019 - 17:09
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Çukur’da Celasun karakterine hayat veren Kubilay Aka, Vatanım Sensin dizisinden rol arkadaşı olan Miray Daner ile yaklaşık 2,5 yıl önce bir ilişkiye başlamıştı. Genç çift sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımlarla birbirlerine olan aşklarını sık sık dile getiriyordu. Henüz birkaç gün önce yaptıkları paylaşımla birbirlerine kadar çok sevdiklerini söyleyen çiftten Kubilay Aka, dün Instagram hesabının hikaye bölümünden bir paylaşım yayınladı ve 2,5 yıldır devam eden ilişkilerinin bittiğini duyurdu. Gelen ayrılık haberi Miray Daner ve Kubilay Aka hayranlarını oldukça üzerken, genç oyuncu paylaşımında herhangi bir ihanetin söz konusu bile olamayacağını söyledi. Ancak bugün basına yansıyan fotoğraflar Kubilay Aka’ın bu sözlerini yalanlar nitelikteydi.

Kubilay Aka’dan duygusal veda

Genç oyuncu Kubilay Aka dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da… Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi. İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım.” ifadelerini kullanmıştı. Çiftin ayrılık haberi bir anda sosyal medyada gündem olurken takipçilerinden büyük çoğunluğu ayrılığa üzüldüklerini söyledi.

Fotoğraflar ortaya çıktı

Ancak bugün Kadraj magazin isimli Instagram sayfası Kubilay Akan’ın bir restoranda kız arkadaşı ile çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflardaki samimiyet ve ayrılığın ardından ortaya çıkması Miray Daner ve Kubilay Aka aşkını ihanet mi bitirdi sorunlarını gündeme getirdi. Kubilay Aka dün ihanet iddialarına kapıları kapatmıştı ancak Miray Daner hala sessizliğini koruyor.

İşte o kare:

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim