Televizyon

Kubilay Aka ihanet yok demişti! Miray Daner ve Kubilay Aka’nın ilişkisinin bitme nedeni bu fotoğraflar mı?

Çukur’da Celasun karakterine hayat veren Kubilay Aka, Vatanım Sensin dizisinden rol arkadaşı olan Miray Daner ile yaklaşık 2,5 yıl önce bir ilişkiye başlamıştı. Genç çift sosyal medya hesabından yaptıkları paylaşımlarla birbirlerine olan aşklarını sık sık dile getiriyordu. Henüz birkaç gün önce yaptıkları paylaşımla birbirlerine kadar çok sevdiklerini söyleyen çiftten Kubilay Aka, dün Instagram hesabının hikaye bölümünden bir paylaşım yayınladı ve 2,5 yıldır devam eden ilişkilerinin bittiğini duyurdu. Gelen ayrılık haberi Miray Daner ve Kubilay Aka hayranlarını oldukça üzerken, genç oyuncu paylaşımında herhangi bir ihanetin söz konusu bile olamayacağını söyledi. Ancak bugün basına yansıyan fotoğraflar Kubilay Aka’ın bu sözlerini yalanlar nitelikteydi.

Kubilay Aka ihanet yok demişti! Miray Daner ve Kubilay Aka'nın ilişkisinin bitme nedeni bu fotoğraflar mı?

Kubilay Aka’dan duygusal veda

Genç oyuncu Kubilay Aka dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Söyleyecek çok fazla şey var, susacak da… Ortak kararımız doğrultusunda ayrılmaya karar verdik. Bundan sonrası için dostluğumuz baki kalacak sevgimse ebedi. İki buçuk seneye yakın olan ilişkimizde her şeye karşı dimdik durduk ilişkimizin sonuna kadar da o güzel gözlerden başka bir göze bakmadım. Bu yüzden bir ihanet söz konusu bile olamaz. Hoşçakal Miroşum, mavim, huzurum, her şeyim. Sen hep çok özel olacaksın, ben de hep yanında senin destekçin olacağım.” ifadelerini kullanmıştı. Çiftin ayrılık haberi bir anda sosyal medyada gündem olurken takipçilerinden büyük çoğunluğu ayrılığa üzüldüklerini söyledi.

Fotoğraflar ortaya çıktı

Ancak bugün Kadraj magazin isimli Instagram sayfası Kubilay Akan’ın bir restoranda kız arkadaşı ile çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Fotoğraflardaki samimiyet ve ayrılığın ardından ortaya çıkması Miray Daner ve Kubilay Aka aşkını ihanet mi bitirdi sorunlarını gündeme getirdi. Kubilay Aka dün ihanet iddialarına kapıları kapatmıştı ancak Miray Daner hala sessizliğini koruyor.

İşte o kare:

Kubilay Aka ihanet yok demişti! Miray Daner ve Kubilay Aka'nın ilişkisinin bitme nedeni bu fotoğraflar mı?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu