Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?

Kuaförüm sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir? Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Bülent Ersoy, Adnan Serter, Işıl Reçber, Seçkin Süngüç’ün jüri üyesi olarak puanlama yaptıkları Kuaförüm Sensin yarışmasını bundan sonra oyuncu ve sunucu Çiğdem Batur sunacak. Gözde Kansu’dan boşalan koltuğa oturan Çiğdem Batur’un kim olduğu ve kaç yaşında olduğu izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Peki Çiğdem Batur kimdir, kaç yaşında? Çiğdem Batur Instagram hesabı ne?
Eklenme:
 Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?

Kuaförüm Sensin yeni sunucusu Çiğdem Batur oldu. Pazartesi gününden itibaren yeni bölümleri ile ekranlara gelecek olan Kuaförüm Sensin yarışmasında Gözde Kansu geçtiğimiz haftalarda oyunculuğa geri dönmek istediğini söyleyerek ayrılmıştı. 24 Ağustos Pazartesi gününden itibaren Kuaförüm Sensin sunucu koltuğuna oyuncu ve sunucu Çiğdem Batur oturacak. Yarışmayı yakından takip eden izleyiciler Çiğdem Batur kimdir sorusunun yanıtını araştırıyor. Peki Çiğdem Batur kimdir ve kaç yaşında? Çiğdem Batur Instagram hesabı var mı?

Çiğdem Batur kimdir?

13 Temmuz 1982 tarihinde Düzce’de dünyaya gelen Ayşe Çiğdem Batur oyuncu ve sunucudur. Düzce’de ilköğretim eğitimini tamamladıktan sonra Ankara’da Gazi Üniversitesi İletişim ve Halkla İlişkiler bölümünden mezun olan Çiğdem Batur, sonrasında ise İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi’nde ileri derecede oyunculuk eğitimi almıştır. Televizyon dünyasına ilk olarak 2004 yılında alışveriş çantası isimli yarışma programı ile adım atan Çiğdem Batur, 2001-2003 yılları arasında ise TRT’de sözleşmeli olarak yönetmenlik ve asistanlık yapmıştır. TRT’de birçok programın sunuculuğunu yapan Çiğdem Batur daha sonra İstanbul’a taşınmış ve 2006 yılında Gümüş isimli dizide rol almıştır. 2007 yılında ise Vazgeç Gönlüm isimli dizide oynayan Çiğdem Batur’u asıl meşhur eden dizisi ise Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği savcı Leyla karakteri olmuştur.

Çiğdem Batur Instagram hesabı vardı?

Güzel oyuncu Çiğdem Batur sosyal medyada aktif kullanan ünlülerden biri. Başarılı oyuncu ve Sunucunun Instagram hesabına Çiğdem Batur yazarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Kırmızı Oda Güler (Su Burcu Yazgı Coşkun) kimdir?
12 09 2020 - 11:35
Demet ve Alişan’ın konuğu Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında?
10 09 2020 - 10:09
Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor
25 08 2020 - 11:49
FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?
25 08 2020 - 10:09
Meral Niron kimdir? Meral Niron neden öldü?
13 08 2020 - 14:46
İnci Yeşilyurt kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
13 08 2020 - 10:11
Yorum Yap