Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kuaförüm Sensin 8 Temmuz birincisi kim? Kuaförüm Sensin 282. bölüm

Show TV ekranlarının sevilen meslek yarışması Kuaförüm Sensin 8 Temmuz birincisi herkes tarafından araştırılıyor. Gündüz kuşağının en çok takip edilen programlarından olan yarışmada birbirinden iddialı takımlar günün birincisi ve haftanın finalinde de birinci olmak için mücadele ediyor. Yine eğlenceli bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanan yarışma programında haftanın tam ortasında en yüksek puanı alacak takım izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki Kuaförüm Sensin 8 Temmuz günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 8 Temmuz puan durumu ve günün birincisi haberimizin devamında…
Eklenme:
 Kuaförüm Sensin 8 Temmuz birincisi kim? Kuaförüm Sensin 282. bölüm

Show TV’de Gözde Kansu’nun sunumuyla ekranlara gelen, Bülent Ersoy, Işıl Reçber, Seçkin Süngüç’ün üyesi olarak bulunduğu yarışma programı Kuaförüm Sensin gündüz kuşağında fırtına gibi esmeye devam ediyor. Hafta içi her gün yayınlanan yarışma programında gün içerisinde yapılan saç ve makyajlara jüri üyeleri puan veriyor ve günün birincisi belli oluyor. Haftanın tam ortasında takımlar yüksek puan olarak haftanın finali için avantajlı olmaya çalışırken yine gerginlikler de gün yüzüne çıkıyor. Peki Kuaförüm Sensin 8 Temmuz puan durumu nasıl oldu? Kuaförüm Sensin 8 Temmuz günün birincisi kim?

Bugün de gerginlikler bitmiyor

Birbirinden iddialı sıkılıyorum mücadele ettiği Kuaförüm Sensin yarışmasında her gün yarışmacılar ve takımlar arasında gerginlikler de yaşanıyor. Sadece takımlar arasında jüri üyeleri ve yarışmacılar arasında yaşanan gerginlikler de programı damga vuruyor. Kuaförüm Sensin yarışmasında haftanın finali bölümü yavaş yavaş yaklaşırken heyecanı tavana çıktığın gibi bugün de yine kavgalar tartışmalar bitmiyor.

Kuaförüm Sensin 8 Temmuz günün birincisi kim?

Show TV’de hafta içi her gün yayınlanan yarışma programında günün birincisi izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Kuaförüm Sensin 8 Temmuz günün birincisi belli olduktan sonra haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız…


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Doya Doya Moda 28 Temmuz Salı birincisi kim? Puan durumu
28 07 2020 - 13:42
Kuaförüm Sensin 28 Temmuz Salı puan durumu tablosu! Bugünün birincisi kim?
28 07 2020 - 13:10
Kuaförüm sensin 24 Temmuz Cuma kim elendi? 24 Temmuz Kuaförüm sensin kim kazandı?
24 07 2020 - 14:21
Doya Doya Moda 24 Temmuz kim elendi? 24 Temmuz Doya Doya Moda birincisi
24 07 2020 - 13:24
Mutlu Aile Defteri filmi konusu ve oyuncuları! Hangi kanalda yayınlanacak?
23 07 2020 - 16:48
Doya Doya Moda 23 Temmuz günün birincisi kim? Bugün puan durumu
23 07 2020 - 13:54
Yorum Yap