Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 8 Eylül Salı günün birincisi kim? Puan durumu ve detaylar

Kuaförüm Sensin 8 Eylül Salı birincisi kim? Hafta içi her gün Show TV ekranlarında yayınlanan ve izleyiciler tarafından da ilgiyle takip edilen yarışma programı Kuaförüm Sensin yeni bölümü ile ekranlara damga vurmaya hazırlanıyor. Birbirinden iddialı saç ve makyaj uzmanlarının takım olarak mücadele ettiği yarışma programında jüri üyelerinin verdiği puanlar da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 8 Eylül Salı puan durumu nasıl oldu? Kuaförüm Sensin 8 Eylül Salı günün birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 8 Eylül Salı günün birincisi kim? Puan durumu ve detaylar

Show TV’de Çiğdem Batur’un eğlenceli sunumuyla yayınlanan ve izleyicileri hafta içi her gün ekran başına kilitlemeyi Başaran yarışma programı Kuaförüm Sensin’de yeni gün başlıyor. Birbirinden iddialı 4 takımın mücadele ettiği ve günün birincisi olmak dolayısıyla haftanın finalinde de büyük ödülü kazanmak için büyük çaba harcadığı yarışma programında puan durumu ve günün birincileri ekran başında izleyenler tarafından ilgiyle takip ediliyor. Haftanın ikinci gününde takımlar yine ellerinden gelenin en iyisini yapmaya ve jüri üyelerinden yüksek puanı alarak günün birinciliğini elde etmeye çalışıyor. Peki Kuaförüm Sensin 8 Eylül Salı günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 8 Eylül Salı puanlama nasıl oldu?

Kuaförüm Sensin haftanın yarışmacıları

İlgi ile takip edilen yarışma programında haftanın yarışmacıları da bayanlar tarafından araştırılıyor. Bugün 321. bölüm ile ekranlara gelecek Kuaförüm Sensin yarışmasında bir takımda Makyöz Aslı Yazar, model Duygu Ekici ve kuaför Taner Güneri, ikinci takımlı Kuaför Yasin Ertuğrul, makyöz Yağmur Araz ve model Özge Aran, üçüncü takımdan makyaj Meltem Topçu, Kuaför Erdal Akdeniz, model Birtan Karayıldız, dördüncü takımda ise makyöz Serap Varol, kuaför Tayfun Ateşoğlu ve model Çiğdem Çelik yarışıyor. Hafta içi her gün takımların aldığı puanlar büyük önem taşırken 10 bin lira para ödülü kazanmak için de önemli bir adım oluyor.

Kuaförüm Sensin 8 Eylül Salı puan durumu

Kuaförüm sensin 8 Eylül Salı puan durumu jüri üyeleri Bülent Ersoy, Adnan Serter, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç’ün yapacağı puanlamalarını ardından belli oldu. Bugün yarışmacıların konsepte uygun olarak hazırladıkları saç ve makyajlara jüri üyelerinin puanları şöyle oldu;

Taner Güneri – Aslı Yazar – Duygu Ekinci: 20

Erdal Akdeniz – Meltem Topçu – Birten Karayıldız: 20

Serap Varol – Tayfun Ateşoğlu – Çiğdem Çelik: 18

Yasin Ertuğrul – Yağmur Araz – Özge Aran: 18

Kuaförüm Sensin 8 Eylül Salı birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 8 Eylül Salı birincisi iki takım birden oldu. Jüri üyelerinden tam puan almayı başaran Taner Güneri – Aslı Yazar – Duygu Ekinci takımı ve Erdal Akdeniz – Meltem Topçu – Birten Karayıldız takımı günün birinciliğini paylaştı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap