Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kuaförüm sensin 7 Temmuz Salı puan durumu! Günün birincisi hangi takım?

Show TV ekranlarının sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin 7 Temmuz Salı haftanın ikinci gününde yeniden izleyicileri ile buluşuyor. Son dönemlerde jüri üyeleri ile dikkatleri üzerine toplayan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programında bugün hangi takım kaç puan aldı sorusunun yanıtı herkes tarafından araştırılıyor. Peki Kuaförüm Sensin 7 Temmuz Salı puan durumu nasıl oldu? Kuaförüm Sensin 7 Temmuz Salı günün birincisi hangi takım?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm sensin 7 Temmuz Salı puan durumu! Günün birincisi hangi takım?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan renkli, eğlenceli ve reytingi bol yarışma programı Kuaförüm Sensin haftanın ikinci gününde ekranlara geliyor. Yayınlanan her bölümü ile ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı özellikle yeni jüri üyeleri ile de dikkat çekmeyi sürdürüyor. birbirinden iddialı takımların mücadele ettiği, Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç’ün jüri üyesi olarak bulunduğu yarışma programında puanlamalar da yakından takip ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 7 Temmuz Salı günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 7 Temmuz Salı puan durumu nasıl oldu?

Kuaförüm Sensin 7 Temmuz günü konsepti

7 Temmuz Kuaförüm Sensin yeni bölümde yarışmacılar için günün konsepti belli oldu. Akşamüstü havuz başında parti konseptine göre hazırlık yapacak olan yarışmacılar saç ve makyaj konusunda özgür olacak ancak kıyafet seçimini Parti konseptine göre yapacak. Bugün yapılacak olan saç ve makyajlara aynı zamanda yarışmacıların kombinlerine jüri üyeleri puan verecek.

Kuaförüm Sensin 7 Temmuz puan durumu

Hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Kuaförüm Sensin yarışmasında puan durumu izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Kuaförüm Sensin 7 Temmuz puan durumu belli oldu. Bugün sadece 5 puan alarak günün sonuncu olan takımı Engin-Koray-Özlem oldu. Kuaförüm Sensin 7 Temmuz günün birincisi olan takım ise 12 puanla Tayfun-Serap-Şule oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Beni Bırakma Sıla neden yok? Sude Doğar diziden ayrıldı mı?
21 09 2020 - 15:58
Doya Doya Moda 21 Eylül Pazartesi birincisi kim? Bugün puan durumu
21 09 2020 - 14:44
21 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta gün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta bugün puan tablosu
21 09 2020 - 13:49
Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu
21 09 2020 - 12:59
Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor
21 09 2020 - 12:04
18 Eylül Cuma dizi reytingleri açıklandı! Kırmızı Oda zirveye ambargo koydu
19 09 2020 - 14:31
Yorum Yap