Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm sensin 7 Temmuz Salı puan durumu! Günün birincisi hangi takım?

Show TV ekranlarının sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin 7 Temmuz Salı haftanın ikinci gününde yeniden izleyicileri ile buluşuyor. Son dönemlerde jüri üyeleri ile dikkatleri üzerine toplayan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programında bugün hangi takım kaç puan aldı sorusunun yanıtı herkes tarafından araştırılıyor. Peki Kuaförüm Sensin 7 Temmuz Salı puan durumu nasıl oldu? Kuaförüm Sensin 7 Temmuz Salı günün birincisi hangi takım?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm sensin 7 Temmuz Salı puan durumu! Günün birincisi hangi takım?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan renkli, eğlenceli ve reytingi bol yarışma programı Kuaförüm Sensin haftanın ikinci gününde ekranlara geliyor. Yayınlanan her bölümü ile ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı özellikle yeni jüri üyeleri ile de dikkat çekmeyi sürdürüyor. birbirinden iddialı takımların mücadele ettiği, Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç’ün jüri üyesi olarak bulunduğu yarışma programında puanlamalar da yakından takip ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 7 Temmuz Salı günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 7 Temmuz Salı puan durumu nasıl oldu?

Kuaförüm Sensin 7 Temmuz günü konsepti

7 Temmuz Kuaförüm Sensin yeni bölümde yarışmacılar için günün konsepti belli oldu. Akşamüstü havuz başında parti konseptine göre hazırlık yapacak olan yarışmacılar saç ve makyaj konusunda özgür olacak ancak kıyafet seçimini Parti konseptine göre yapacak. Bugün yapılacak olan saç ve makyajlara aynı zamanda yarışmacıların kombinlerine jüri üyeleri puan verecek.

Kuaförüm Sensin 7 Temmuz puan durumu

Hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Kuaförüm Sensin yarışmasında puan durumu izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Kuaförüm Sensin 7 Temmuz puan durumu belli oldu. Bugün sadece 5 puan alarak günün sonuncu olan takımı Engin-Koray-Özlem oldu. Kuaförüm Sensin 7 Temmuz günün birincisi olan takım ise 12 puanla Tayfun-Serap-Şule oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap