Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos Perşembe puan tablosu! Hint saçı makyajı konseptinde kim kazandı?

Hafta içi her gün Show TV ekranlarının gündüz kuşağında yayınlanan ve renkli anları ile izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Kuaförüm Sensin 6 Ağustos Perşembe puan tablosu herkes tarafından merak ediliyor. Gözde Kansu’nun sunduğu yarışma programında 4 takım bugünün konseptini yerine getirerek birinci olmak için mücadele ediyor. Peki Kuaförüm Sensin 6 Ağustos Perşembe birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 6 Ağustos Perşembe puan tablosu! Hint saçı makyajı konseptinde kim kazandı?

Show TV’de hafta içi her gün yayınlanan Gözde Kansu’nun sunumu ile renkli anları ekranlara taşıyan yarışma programı Kuaförüm Sensin haftanın finaline bir gün kala yeniden izleyicisi ile buluşuyor. Gözde Kansu’nun sunduğu yarışma programında Kuaför ve makyözler mücadele ederken modellerde kombin yaparak onlara destek oluyor. Haftanın finali adım adım yaklaşırken programda heyecan doruğa ulaşıyor. Bugün de günün konseptini yerine getirmek isteyen yarışmacılar jüri üyelerinden yüksek puan almak ve haftanın finali için avantajlı duruma geçmek için elinden geleni yapıyor. Peki Kuaförüm Sensin 6 Ağustos Perşembe puan durumu nasıl? Kuaförüm Sensin 6 Ağustos birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos günün konsepti

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos günün konsepti belli oldu. Bugün yarışmacılar Hint saçı ve makyajı yapacak. 4 farklı takımdan oluşan yarışmacıların yaptığı saç ve makyajların yanı sıra kombinlere de puan verilecek. Jüri Üyeleri Adnan Serter, Işıl Reçber, Seçkin Süngüç ve Bülent Ersoy’un vereceği puanlar sonucunda günün birincisi ve en düşük puanı alan takımlar belli olacak. Kuaförüm Sensin’de yüksek puan almak haftanın finali için avantajlı olurken düşük puanlar almak için ise eleme potası için riskli hale geliyor. Yarın yapılacak olan haftanın finali bölümünde hafta boyunca en düşük puan alan takım veda ederken en yüksek puanı alan takım ise haftanın birincisi olacak ve 10 bin lira para ödülü kazanacak.

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos puan durumu

Kuaförüm sensin 6 Ağustos puan durumu üyelerinin yaptığı puanlamalar sonucunda belli olacak. Puan durumu belli oldu. Bugün jürinin verdiği puanlara göre puan durumu şu şekilde;

Kaan-Ece-Gizem: 19 puan

Aytekin-Dilek-Banu: 16 puan

Tayfun-Serap-Çiğdem: 14 puan

Özcan-Dilek-Ezgi: 8 puan

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 6 Ağustos birincisi belli oldu. Bugün toplam 19 puan alan Kaan-Ece-Gizem günün birincisi oldu. Günün sonuncusu ise 8 puan toplayabilen Özcan-Dilek-Ezgi oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap