Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 5 Haziran Cuma kim elendi? Bugün kim birinci oldu?

Kuaförüm Sensin 5 Haziran Cuma kim elendi? Show TV'nin ilgiyle takip edilen meslek ve yetenek yarışması Kuaförüm Sensin, haftanın finali bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Koronavirüs önlemleri kapsamında yayına ara veren yarışma programı tekrar geri döndü ve şimdi bu hafta veda edecek ve birinci olacak takımı belirliyor. Gelecek haftadan itibaren farklı bir jüri kadrosu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Kuaförüm Sensin 5 Haziran Cuma kim elendi? Kuaförüm Sensin 5 Haziran Cuma kim birinci oldu?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 5 Haziran Cuma kim elendi? Bugün kim birinci oldu?

Show TV ekranlarının yakından takip edilen yarışma programı Kuaförüm Sensin haftanın finali bölümü ile bugün izleyici karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran yarışma programı koronavirüs tedbirleri kapsamında geçtiğimiz günlerde ara vermiş uzun bir süre sonra yeniden ekranlara dönmüştü. Önümüzdeki haftadan itibaren jüri üyelerinin de değişeceği yarışma programında şu anda stokta olan hiç yayınlanmayan bölümler yayınlanıyor. Peki Kuaförüm Sensin 5 Haziran Cuma kim elendi? 5 Haziran Kuaförüm Sensin hangi takım kazandı?

Kuaförüm Sensin jüri üyeleri değişiyor

Show TV’nin sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’de jüri üyelerinin değişeceği geçtiğimiz günlerde açıklanmış ilk isim olarak Bülent Ersoy öne çıkmıştı. Müziğinin divası Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin yarışması ile aylık 3 milyon lira olarak anlaşma yapmış ve uzun sürede medyanın gündeminde kalmıştı. Yarışmada Bülent Ersoy’a eşlik edecek olan diğer jüri üyeleri de belli oldu. Yeni dönemde Kuaförüm Sensin yarışmasında Bülent Ersoy’un yanı sıra Işıl Reçber ve ünlülerin kuaförü olarak bilinen Seçkin Süngüç yer alacak.

Takımlar değişecek mi?

Kuaförüm Sensin yarışmasında şu anda evde kalan stok bölümler yayınlanıyor ve best of hastaları devam ediyor. Ancak gelecek haftadan itibaren takımların değişip değişmeyeceği aynı şekilde devam edip etmeyeceği izleyiciler tarafından merak ediliyor. Henüz yapımcıdan ve kanaldan bu konuda bir açıklama yapılmadı. Açıklama yapılması durumunda haberimizin devamında sizlerle paylaşacağız…

kuaförüm sensin

Kuaförüm Sensin 5 Haziran Cuma kim elendi?

Her hafta özellikle haftanın finali bölümleri ilgiyle takip edilen Kuaförüm Sensin yarışmasında bu hafta elenecek takım merakla bekleniyor. Kuaförüm Sensin 5 Haziran Cuma kim elendi sorusunun yanıtı belli oldu. Bütün hafta boyunca en düşük puanları alarak 43 puanla veda eden takım, Ramazan-Saadet- Aleyna oldu.

Kuaförüm sensin 5 Haziran Cuma kim kazandı?

Kuaförüm Sensin 5 Haziran Cuma kim kazandı? Bu hafta en yüksek puanları alarak birinci olan ve 10 bin liralık ödülü kazanan takım 55 puanla Öncü-Özlem-Selen oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
TV8 Doya Doya Moda 22 Ekim gün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu
22 10 2020 - 12:43
22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu
22 10 2020 - 11:38
Sadakatsiz’in Volkan’ı sosyal medyada yerden yere vuruldu: İnsan iki kişiyi aynı anda neden sevmesin?
22 10 2020 - 10:10
TV’de bugün ne var? 22 Ekim Perşembe ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
21 10 2020 - 18:35
Doya Doya Moda 21 Ekim puan durumu! Günün birincisi kim oldu?
21 10 2020 - 14:06
Gelinim Mutfakta 21 Ekim çeyrek altını kim kazandı? Gün birincisi ve puan durumu!
21 10 2020 - 11:06
Yorum Yap