Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 4 Ağustos 2020 Salı puan durumu! Günün birincisi kim?

Show TV'de hafta içi her gün ekranlara gelen sevilen meslek yarışması Kuaförüm Sensin 4 Ağustos 2020 Salı puan durumu izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Güçlü jüri üyeleri ve yetenekli yarışmacıları ile adından söz ettirmeyi Başaran yarışma programında günün birincisi de ekran başında izleyenler tarafından merak ediliyor. Peki Kuaförüm sensin 4 Ağustos 2020 Salı puan durumu nasıl? Kuaförüm sensin 4 Ağustos Salı günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 4 Ağustos 2020 Salı puan durumu! Günün birincisi kim?

Show TV’de Gözde Kansu’nun sunumu ile hafta içi her gün ekranlara gelen ve izleyicilerden de yoğun ilgi gören yarışma programı Kuaförüm Sensin yeni haftanın ikinci gününde bir kez daha ekrana geliyor. Her gün büyük bir rekabetin yaşandığı yarışma programında yarışmacılar günün en yüksek puanlarını almak ve haftanın finalinde birinci olmak için mücadele ediyor. Kuaför ve makyaj uzmanlarının günün konseptine uygun olarak hazırladıkları işçilikleri jüri üyeleri Bülent Ersoy, Adnan Serter, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç puan veriyor. Peki Kuaförüm sensin 4 Ağustos puan tablosu nasıl oldu? Kuaförüm sensin 4 Ağustos günün birincisi hangi takım?

Kuaförüm Sensin’de heyecan devam ediyor

Her gün iddialı saç ve makyaj modelleri ile ekranlara gelen yarışma programında rekabet hız kesmeden devam ediyor. Her hafta bir takımın veda ettiği bir takımın ise birinci olarak 10.000 lira para ödülü kazandığı yarışmada haftanın finali için avantajlı duruma geçmek isteyen yarışmacılar bütün hünerlerini gösteriyor jüri üyelerinin karşısına en iyi saç modelleri ile çıkmaya çalışıyor. Yarışmaya katılan modellerden birini dedesinin vefat etmesi nedeniyle daha önce model olarak yarışan Ece Acar Bingöl geri geldi ve şu anda Kaan Kardeşler ve Gizem Ay’ın takımında mücadele ediyor.

Kuaförüm Sensin 4 Ağustos puan tablosu

Kuaförüm Sensin 4 Ağustos puan tablosu açıklandı. Takımların bugün yaptıkları saç, makyaj ve kostümlere göre jüri üyelerinden aldıkları puanlar şu şekilde;

Engin-Koray-Özlem: 20 puan

Aytekin-Dilek-Banu: 15 puan

Tayfun-Serap-Çiğdem: 14 puan

Kaan-Ece-Gizem: 13 puan

Kuaförüm Sensin 4 Ağustos birincisi kim?

Jüri üyelerinin puan vermesi ile birlikte Kuaförüm Sensin 4 Ağustos birincisi belli oldu. Bugün toplamda 20 puan alan Engin-Koray-Özlem günün birincisi olurken, 13 puan alan Kaan-Ece-Gizem ise günün sonuncusu oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
TV8 Doya Doya Moda 22 Ekim gün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu
22 10 2020 - 12:43
22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu
22 10 2020 - 11:38
Sadakatsiz’in Volkan’ı sosyal medyada yerden yere vuruldu: İnsan iki kişiyi aynı anda neden sevmesin?
22 10 2020 - 10:10
TV’de bugün ne var? 22 Ekim Perşembe ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
21 10 2020 - 18:35
Doya Doya Moda 21 Ekim puan durumu! Günün birincisi kim oldu?
21 10 2020 - 14:06
Gelinim Mutfakta 21 Ekim çeyrek altını kim kazandı? Gün birincisi ve puan durumu!
21 10 2020 - 11:06
Yorum Yap