Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 29 Eylül Salı birincisi kim? Bugün puan durumu

Show TV ekranlarında gündüz kuşağının en yakından takip edilen yarışma programı Kuaförüm sensin haftanın ikinci günü de devam ediyor. Haftanın başlaması ile birlikte takımlar yeniden performanslarını sergilemeye başlarken Jüri üyelerine yapılan işleri beğendirmek o kadar da kolay olmuyor. Günün sonunda yapılacak olan puanlamalar ve yarışmacıların alacağı puanlar izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki Kuaförüm Sensin 29 Eylül Salı birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 29 Eylül Salı puan durumu nasıl oldu?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 29 Eylül Salı birincisi kim? Bugün puan durumu

Kuaförüm Sensin Show TV ekranlarında hafta içi hergün yayınlanırken dün yarışma programında yeni hafta başladı. Bugün iknici gün heyecanını yaşayan yarışmacıların konsepti de belli oldu. Haftanın finali için avantajlı duruma geçmek, yüksek puanlar almak, gün birincisi olmak için yarışmacıların en iyi işi çıkarması gerekiyor. Birbirinden iddialı takımların yarıştığı Kuaförüm Sensin yarışmasında yapılan puanlamalar da izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 29 Eylül Salı günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 29 Eylül Salı puan durumu nasıl oldu?

Kuaförüm Sensin günün konsepti

Kuaförüm Sensin’de haftanın ikinci günü başlarken günü konsepti de belli oldu. Birbirinden iddialı makyaj ve saç uzmanları bugün “beni ona benzet” konseptine göre yarışacak. Başka birine mankenleri benzetmeye çalışacak olan yarışmacıların işi bugün bir hayli zor görünüyor. Elbette ve kıyasıya rekabet devam ederken takımlar arasında tatlı atışmalar da sürüyor. Bugünün puan durumu takımların yaptığı işlerin sonunda jüri üyelerinin vereceği puanlarla ortaya çıkacak.

Kuaförüm Sensin 29 Eylül Salı puan durumu

Kuaförüm Sensin’de haftanın ikinci gününde yarışmacılar günün konseptine uygun şekilde saç, makyaj ve kıyafetleri hazırlayacak jüri üyeleri Işıl Reçber, Adnan Serter, Fatih Ürek, Seçkin Süngüç puanlama yapacak. Kuaförüm Sensin 29 Eylül Salı puan durumu belli oldu. Günün puanları şu şekilde;

Eylem-Meltem-Burçin: 20 puan

Taner-Aslı-Pınar: 20 puan

Tayfun-Serap-Nilgün: 14 puan

Mustafa-Dilara-Gamze:…

Kuaförüm Sensin 29 Eylül günün birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 29 Eylül günün birincisi bugün iki takım birden oldu. Jüri üyelerinden tam puan almayı başaran Eylem-Meltem-Burçin ve Taner-Aslı-Pınar günün birinciliğini paylaştı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap