Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 28 Ağustos Cuma kim elendi? Kuaförüm Sensin haftanın birincisi

Kuaförüm Sensin 28 Ağustos Cuma kim elendi? Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam eden yarışma programı Kuaförüm Sensin birbirinden iddialı takımların rekabetini izleyiciyle buluşturuyor. Sevilen yarışma programında bir haftanın finali daha geldi çattı. Bugün bir takım haftanın birincisi olarak 10 bin lira para ödülünü kazanırken bir takım ise aldığı düşük puanlar nedeniyle yarışmaya veda edecek. Peki Kuaförüm Sensin 28 Ağustos Cuma kim elendi? Kuaförüm Sensin 28 Ağustos Cuma kim kazandı?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 28 Ağustos Cuma kim elendi? Kuaförüm Sensin haftanın birincisi

Show TV’de Çiğdem Batur’un sunumu ile hafta içi her gün ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran kuaför ve makyaj uzmanlarının mücadele ettiği yarışma programı Kuaförüm Sensin bir haftanın finali bölümü ile daha izleyici karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı yarışmacılar zorlu konseptleri yerine getirirken jüri üyelerinin karşısında ecel terleri döküyor. Hafta içi her gün yapılan puanlamanın yanında haftanın finali bölümünde yapılan puanlamada yarışmacılar için büyük önem taşıyor. Hafta başından bu yana rekabetin hız kesmeden devam ettiği yarışma programında bugün elenen takım ve kazanan takım belli olacak. Peki Kuaförüm Sensin 28 Ağustos Cuma kim elendi? Kuaförüm Sensin 28 Ağustos Cuma haftanın birincisi kim oldu?

En düşük puanları alan takım veda edecek

Kuaförüm Sensin’de hafta başında başlayan rekabet Bütün hafta boyunca hız kesmeden devam etti. Jüri üyeleri Bülent Ersoy, Adnan Serter, Seçkin Süngüç ve Işıl Reçber’in yaptığı puanlamalara göre hafta başından bu yana en düşük puanları alan takım bugün veda edecek. Diğer yandan Kuaförüm Sensin yarışmasında hafta boyunca en yüksek puanları alarak birinciliği elde eden takım ise 10 bin lira para ödülü kazanıyor. Bu hafta hangi takım elenecek hangi takım kazanacak sorularının yanıtı izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor.

Kuaförüm Sensin 28 Ağustos kim elendi?

Kuaförüm Sensin 28 Ağustos kim elendi sorusunun yanıtı bugün yapılacak olan son planlamaların ardından belli oldu. Hafta başından bu yana jüri üyelerinin yaptığı oylamalar sonucunda en düşük puanı alan takım olan Gülsen, Gizem ve Nagihan bu hafta yarışmaya veda etti

Kuaförüm Sensin 28 Ağustos gibi kazandı?

Kuaförüm Sensin 28 Ağustos kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Hafta başından bu yana iyi bir performans göstererek bu hafta en yüksek puanlara ulaşan Yasin, Yağmur ve Özge bu haftanın birincisi olarak 10 bin lira para ödülünü kazandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap