Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kuaförüm Sensin 26 Ağustos Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan durumu

Show TV ekranlarının sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin 26 Ağustos Çarşamba günün birincisi kim? Hafta içi her gün yayınlanan yarışma programında en iyi saçı ve makyajı yapacağını iddia eden Kuaför ve makyaj uzmanları yarışıyor haftanın finalinde verilen 10 bin lira para ödülünün sahibi olmak için mücadele ediyor. Peki Kuaförüm Sensin 26 Ağustos Çarşamba puan durumu nasıl oldu? 26 Ağustos Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 26 Ağustos Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan durumu

Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan birbirinden iddialı kuaför ve makyaj uzmanlarından oluşan takımları mücadele ettiği Kuaförüm Sensin yarışmasında haftanın ortası geldik. Yine dopdolu bir içerikle ekranlara gelen ve izleyicilere keyifli anlar yaşatan yarışma programında bugün yarışmacılar kendilerine verilen süre içerisinde istenen saç ve makyaj konseptini yerine getirecek modellerde buna uygun olarak giyinerek jüri üyelerinin karşısına çıkacak. Peki Kuaförüm Sensin’de bugün neler yaşandı? Kuaförüm Sensin 26 Ağustos puan durumu nasıl oldu? Kuaförüm Sensin 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim oldu?

İlk 2 gün aynı takım birinci

Kuaförüm Sensin yarışmasının iddialı takımlarından olan ve geçtiğimiz haftanın finali bölümünde de günün birinciliğini elde etmelerine rağmen büyük ödülü kazanmayı başaramayan Yağmur, Hüseyin ve Özge bu haftaya adeta bomba gibi başladı. Haftanın ilk 2 gününde yüksek puanlar alarak jüri üyelerinin takdirini kazanan yarışmacılar günün birinciliklerini de eline aldı. Yarışmada oldukça iddialı olduklarını söyleyen takım rekor kırmayı istediklerini bu nedenle üst üste birinciliklerinin devam edeceğini öne sürdü. Bugün de günün konseptini yerine getirmek isteyen takımlardan biri günün en yüksek puanını alarak günün birincisi olacak ve haftanın finali için avantajlı duruma geçecek.

Kuaförüm Sensin 26 Ağustos Çarşamba puan durumu

Hafta içi her gün mücadele eden takımlar yüksek puanları almaya çalışıyor ve haftanın birincisi olmak için avantajlı duruma geçmek istiyor. Kuaförüm Sensin 25 Ağustos puan durumu belli oldu. Jüri üyelerinin yaptığı puanlamalara göre bugün puan durumu şu şekilde;

Yasin-Yağmur -Özge 20 puan

Tayfun-Serap-Çiğdem 20 puan

Kaan-Büşra-Tuğçe 14 puan

Gülsen-Gizem-Nagihan 17 puan

Kuaförüm Sensin 26 Ağustos Çarşamba birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 26 Ağustos Çarşamba birincisi jüri üyelerinden tam puan alarak Yasin-Yağmur -Özge ve Tayfun-Serap-Çiğdem oldu. Bu haftaya oldukça iyi başlayan Yasin-Yağmur -Özge haftanın 3 günü birincilik almayı başardı. Bugün 14 puan alarak günün sonuncusu ise Kaan-Büşra-Tuğçe oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap