Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 24 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Günün puan tablosu!

Show TV ekranlarında fırtına gibi esen Kuaförüm Sensin 24 Eylül Perşembe yeni bölümü ile bugün ekranlara geliyor. Haftanın finaline sadece bir gün kala yarışmada bugün kesin günü ve hem modeller hem de yarışmacılar oldukça heyecanlı. Birbirinden iddialı 4 takımın mücadele ettiği Kuaförüm Sensin'de günün birincisi ve puan tablosu da izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki Kuaförüm Sensin 24 Eylül Perşembe günün birincisi kim? 24 Eylül Kuaförüm Sensin puan durumu nasıl?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 24 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Günün puan tablosu!

Hafta içi her gün Show TV ekranlarının gündüz kuşağını renklendiren ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Kuaförüm Sensin yarışmasında yeni bir gün daha başlıyor. Artık haftanın finaline bir gün kala yarışmacılar arasında rekabet ve heyecan giderek artarken bugün kesin yapılacak. Final öncesi kesim günleri bir hayli gergin geçiyor özellikle modeller saçlarını beğenmediklerinde olaylar çıkıyor. Nefes nefese geçecek bir Kuaförüm Sensin gününde daha yarışmacıların alacağı puanlar ve günün birincisi izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Peki Kuaförüm Sensin 24 Eylül Perşembe günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 24 Eylül puan durumu nasıl oldu?

Kesin gününde heyecan dorukta

Kuaförüm Sensin’de bugün günüm konseptinde saç kesimi var. Kuaförler jüri üyeleri tarafından belirlenen modele göre saç kesimi yapacak makyözler ise yine günün tamamlayıcı bölümünü üstlenecek. Kuaförüm Sensin yarışmasında kesim günleri genellikle tartışmalı ve heyecanlı geçiyor bazen modeller kesimi beğenmiyor ve kavga çıkarıyor. Haftanın finali öncesinde yaşanacaklar izleyiciler tarafından merakla beklenirken yine heyecan dolu ve özel bir bölüm ekran başında izleyenleri bekliyor.

Kuaförüm Sensin 24 Eylül puan durumu

Hafta içi her gün ekranlara gelen yarışma programında ha bugün de jüri üyeleri Adnan Serter, Fatih Ürek, Seçkin Süngüç ve Işıl Reçber yarışmacıların hazırladığı konsepte puanlama yapacak. Kuaförüm Sensin 24 Eylül puan durumu belli oldu. Günün puan durumu şu şekilde;

Burcu-Aslı-Rana: 14 puan

Meltem-Eylem-Esra: 17 puan

Tayfun-Serap-Şule: 11 puan

Taner- Aslı-Büşra: 17 puan

Kuaförüm Sensin 24 Eylül günün birincisi

Kuaförüm sensin 24 Eylül günün birincisi belli oldu. Bugünün birincisi olan takım, 17 puanla Aslı-Taner-Büşra oldu. En düşük puanı alan takım ise 11 puanla Tayfun-Serap-Şule oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ekim puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
19 10 2020 - 15:43
Doya Doya Moda 19 Ekim Pazartesi günün birincisi kim? Puan durumu
19 10 2020 - 14:44
Gelinim Mutfakta 19 Ekim Pazartesi günün birincisi kim? Bugün puan durumu
19 10 2020 - 11:41
MasterChef 18 Ekim kim elendi? Haftanın elenen ismi belli oldu
19 10 2020 - 10:28
19 Ekim 2020 Kanal D, Show TV, Atv, TRT1, Fox TV, TV8, Star TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
19 10 2020 - 10:18
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Ekim Cuma puan durumu! 15 bin lira ödülü kim kazandı?
16 10 2020 - 15:31
Yorum Yap