Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 21 Temmuz Salı birincisi kim oldu? Puan durumu

Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran yarışma programı Kuaförüm Sensin haftanın ikinci gününde de yine çok heyecanlı bir bölümle izleyicilerin karşısına çıkıyor. Yeni günün konsepti belli olurken günün birincisi ve puan durumu da izleyiciler tarafından yoğun olarak araştırılıyor. Rekabetin bir an bile eksik olmadığı Kuaförüm Sensin 21 Temmuz Salı birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 21 Temmuz puan durumu ve detaylar haberimizin devamında…
Eklenme:
 Kuaförüm Sensin 21 Temmuz Salı birincisi kim oldu? Puan durumu

Kuaför ve makyaj uzmanlarının yanı sıra modellerinde mücadele ettiği Show TV’nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin’de haftanın ikinci günü başlıyor. Yine dopdolu bir içerikle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan yarışma programında günün birincisi ve puan durumu da ekran başında izleyenler tarafından merakla bekleniyor. Günün konseptine uygun şekilde kendilerine verilen süre içerisinde hazırlanmak zorunda olan takımlar jüri üyelerinden yüksek puan alabilmek için mücadele ediyor. Haftanın finali bölümü için heyecanlı geri sayım devam ederken bugün de eğlencenin yanı sıra gerginlikler de eksik olmuyor. Peki Kuaförüm Sensin 21 Temmuz Salı birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 21 Temmuz puan durumu nasıl oldu?

Günün konsepti: Boşnak saçı ve makyajı

Kuaförüm Sensin’de yeni haftanın ikinci günü konsepti açıklandı. Bugün yarışmacılar kendilerine verilen süre içerisinde Boşnak saçı ve makyajı yapacak aynı zamanda modellerde günün konseptine uygun şekilde kombin yapmak zorunda. Sürenin sonunda yarışmacılar jüri üyelerinin karşısına çıkacak ve yaptıkları işler için puan alacak. Günün en yüksek puanı alan takım haftanın finali bölümü için avantajlı olurken haftanın finalinde kazanan takım 10 bin lira para ödülünün de sahibi olacak.

Kuaförüm Sensin 21 Temmuz Salı puan durumu

Haftanın finaline doğru adım adım ilerleyen Kuaförüm Sensin yarışmasında her gün verilen puanlar yarışmacılar için büyük önem taşıyor. Kuaförüm Sensin 21 Temmuz Salı puan durumu açıklandıktan sonra haberimizin devamında detayları sizlerle paylaşacağız…

Kuaförüm Sensin 21 Temmuz günün birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 21 Temmuz günün birincisi jüri üyelerinin yaptığı puanlamalarını ardından belli olacak ve haberimizin devamında yer alacak.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap