Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor

Show TV'nin gündüz kuşağında keyifli yarışma programı Kuaförüm Sensin 21 Eylül-25 Eylül yarışmacıları izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Birbirinden iddialı kuaför ve makyaj uzmanlarının mücadele ettiği Kuaförüm Sensin yarışmasında yeni hafta bugün itibariyle başlıyor. Bu hafta yine takımlar mücadele ederken modellerde onlara eşlik edecek ve her gün yapılan kombinlere puan verilecek. Peki Kuaförüm Sensin 21-25 Eylül yarışmacıları ve modelleri kimler?
Eklenme:
 Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor

Hafta içi her gün Show TV’de Çiğdem Batur un sunduğu, Adnan Serter, Seçkin Süngüç, Fatih Ürek ve Işıl Reçber’in jüri üyesi olarak puanlama yaptıkları yarışma programı Kuaförüm Sensin yeni haftaya başlıyor. Her hafta rekabet dolu takımlarla izleyici karşısına çıkan yarışma programında bu hafta da rekabet hız kesmeden devam ediyor takımlar en yüksek puanları alabilmek haftanın finalinde verilen 10 bin lira para ödülünün sahibi olabilmek için mücadele ediyor. Her hafta cuma günü haftanın finalinde bir takım haftanın birincisi olurken bir takım ise hayallerine veda ediyor. Peki bu hafta yarışmaya yeni katılan takımda kimler var? Kuaförüm Sensin 21-25 Eylül yarışmacıları ve detaylar haberimizin devamında…

Takım çekilince eleme yapılmadı

Kuaförüm Sensin’de bu hafta cuma günü ekranlara gelen haftanın finali bölümünde ilginç anlar yaşandı. Yarışmada başarılı şekilde devam eden Yasin ve Yağmur Ailevi problemleri nedeniyle yarışmadan çekilme kararı aldı. Yasin ve Yağmur’un yarışmadan çekilmesi ile birlikte haftanın finali bölümünde elenerek veda etmek zorunda olan Meltem ve eylem yarışmada kalmaya hak kazandı. Bu hafta yarışmaya bir takım daha katılacak ve yeni modeller gelerek yarışmacılar yüksek puanlar alabilmek için mücadele edecek.

Kuaförüm Sensin 21 Eylül-25 Eylül yarışmacıları kimler?

Kuaförüm Sensin 21 Eylül-25 Eylül yarışmacıları herkes tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Yasin ve Yağmur’un yarışmadan çekilmesinin ardından yerlerine gelecek isimler Kuaför Burcu Tokgöz ve makyaj uzmanı Aslı Topuz oldu. Oldukça iddialı bir şekilde yarışmaya katılan yarışmacılar haftanın birincisi olacaklarını ve kesinlikle büyük ödülü kazanacaklarına öne sürüyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Sadakatsiz 3. bölüm reytingleri Kanal D’nin yüzünü güldürdü! Çift hanelere doğru ilerliyor
22 10 2020 - 13:46
TV8 Doya Doya Moda 22 Ekim gün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu
22 10 2020 - 12:43
22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu
22 10 2020 - 11:38
Sadakatsiz’in Volkan’ı sosyal medyada yerden yere vuruldu: İnsan iki kişiyi aynı anda neden sevmesin?
22 10 2020 - 10:10
TV’de bugün ne var? 22 Ekim Perşembe ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
21 10 2020 - 18:35
Doya Doya Moda 21 Ekim puan durumu! Günün birincisi kim oldu?
21 10 2020 - 14:06
Yorum Yap