Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kuaförüm Sensin 19 Haziran Cuma kim elendi? 19 Haziran Kuaförüm Sensin birincisi

Show TV'nin reyting rekorları kıran yarışma programı Kuaförüm Sensin 19 Haziran Cuma haftanın finali bölümü ile bugün izleyicilerin karşısına çıkıyor. Sevilen yarışma programında bir hafta daha geride kalırken bugün bir takım yarışmaya veda edecek bir takım ise haftanın birincisi olarak 10 bin lira para ödülü kazanacak. Peki Kuaförüm Sensin 19 Haziran Cuma kim elendi? Kuaförüm Sensin 19 Haziran Cuma birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 19 Haziran Cuma kim elendi? 19 Haziran Kuaförüm Sensin birincisi

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran özellikle yeni jüri üyeleri ile sosyal medyada çok konuşulan Kuaförüm Sensin’de Bir haftanın finali daha geldi çattı. Gözde Kansu’nun konumunu üstlendiği yarışma programında bugün bir eleme gerçekleşecek ve bir takım hayallerine veda edecek. Haftanın finali bölümünde bir takım ise birinci olarak 10 bin lira para ödülü kazanacak. Peki Kuaförüm Sensin 19 Haziran Cuma haftanın finalinde hangi takım kazandı? Kuaförüm Sensin 19 Haziran Cuma kim elendi?

Yeni jüri üyeleri renk kattı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ara veren ve yeniden ekranlara dönen Kuaförüm Sensin yarışmasında yeni jüri üyeleri programa renk kattı. Bülent Ersoy, Seçkin süngüç, Işıl Reçber’in yeni jüri üyesi olarak bulunduğu yarışma programı sosyal medyada çok konuşulmaya başlandı. Gerek jüri üyeleri arasında yaşanan tartışmalar gerekse yarışmacıların puanlama sonrasında Jüri üyelerine verdiği tepkiler sosyal medyanın diline düştü. Başarılı bir şekilde yoluna devam eden Kuaförüm Sensin’de yeni jüri üyelerinin yaptığı oylamalar doğrultusunda ilk defa bir eleme gerçekleşecek.

Kuaförüm sensin 19 Haziran kim elendi?

Hafta boyunca aldığı puanlar doğrultusunda bugün bir takım yarışmaya veda edecek. Jüri üyelerinin yaptığı puanlama ile veda edecek olan yarışmacılar belli oldu. Bu hafta 44 puan alarak Kuaförüm Sensin yarışmasına veda eden takım İlker-Duygu-Aydanur oldu.

Kuaförüm Sensin 19 Haziran birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 19 Haziran Cuma birincisi belli oldu. Bu hafta 54 puan alarak birinci olan ve 10 bin lirayı kazanan takım Songül-Yağmur-Melisa oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Doya Doya Moda 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? 16 Eylül Doya Doya Moda puan durumu
16 09 2020 - 14:00
Kuaförüm Sensin 16 Eylül Çarşamba günün birincisi kim? Bugün puan tablosu
16 09 2020 - 13:50
Yorum Yap