Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 18 Haziran Perşembe günün birincisi kim? Bugün puan durumu

Kuaförüm Sensin yeni jüri üyeleri ve best of yarışmacıları ile ekranlarda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Seçkin Süngüç, Işıl Reçber ve Bülent Ersoy'un hafta başından beri jüri üyesi olarak bulundukları programda ilk haftanın finali yarın yapılacak. Haftanın finali öncesinde rekabetin giderek arttığı yarışma programında günün birincisi ve puan durumu izleyiciler tarafından merakla Takip ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 18 Haziran Perşembe birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 18 Haziran Perşembe puan durumu nasıl?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 18 Haziran Perşembe günün birincisi kim? Bugün puan durumu

Show TV’nin sevilen meslek yarışması Kuaförüm sensin koronavirüs nedeniyle verdiği zorunlu aranın ardından ekranlara geri döndü ve yeni üyeleri ile ekranlarda fırtına gibi esiyor. Işıl Reçber, Seçkin Süngüç ve Bülent Ersoy’un jüri üyesi olarak başladıkları yarışma programı hafta başından bu yana izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Haftanın finaline doğru adım adım ilerleyen yarışma programında sadece yarışmacılar arasında değil jüri üyeleri arasında da gerginlikler yaşanıyor. Peki Kuaförüm Sensin 18 Haziran Perşembe günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 18 Haziran Perşembe puan durumu nasıl oldu?

Haftanın finaline doğru rekabet artıyor

Kuaförüm Sensin yarışmasına yeni döneminde ilk haftanın finali yarın yapılacak. Bülent Ersoy, Seçkin Süngüç, Işıl Reçber’in jüri üyesi oldukları yarışmada hafta başından bu yana sadece yarışmacılar arasında değil jüri üyeleri arasında çıkan gerginlikler de programa damga vurmuştu. Hatta Bülent Ersoy ve Işıl Reçber arasında yaşanan tartışmaya yarışmanın sunucusu Gözde Kansu nasıl müdahale edeceğini şaşırmıştı. Oldukça rekabet dolu ve yeni bir dönemin başladığı yarışma programında haftanın finalinde kimin birinci olacağı ve 10 bin lira para ödülünü kazanacağı şimdiden merak konusu oldu. Elbette final adım adım yaklaşırken yarışmacılar arasında rekabet ve gerginlik arttı ve her gün bir yarışmacının gözyaşları akmaya başladı.

Kuaförüm Sensin 18 Haziran günün birincisi

Bugünlere yarışmacılar günün konseptini yerine getirecek ve jüri üyelerinin karşısına çıkarak yüksek puan almaya çalışacak. Günün en yüksek puanı alan takım günün birincisi olurken en düşük puanları alan takım ise günün sonuncusu olacak ve muhtemelen de haftanın finalinde eleme adaylarından biri olacak. Kuaförüm Sensin 18 Haziran Perşembe birincisi belli oldu. Bugün 6 puan alarak sonuncu olan takım Songül-Yağmur-Melis oldu. Günün en yüksek puanlarını toplayarak birinci olan takım ise Mustafa-Tuna-Su oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
FOX TV Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ekim Perşembe puanlama! Bugün Hülya Toğla yarışacak!
22 10 2020 - 15:40
Sadakatsiz 3. bölüm reytingleri Kanal D’nin yüzünü güldürdü! Çift hanelere doğru ilerliyor
22 10 2020 - 13:46
TV8 Doya Doya Moda 22 Ekim gün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu
22 10 2020 - 12:43
22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu
22 10 2020 - 11:38
Sadakatsiz’in Volkan’ı sosyal medyada yerden yere vuruldu: İnsan iki kişiyi aynı anda neden sevmesin?
22 10 2020 - 10:10
TV’de bugün ne var? 22 Ekim Perşembe ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
21 10 2020 - 18:35
Yorum Yap