Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi? 10 bin lirayı hangi takım kazandı?

Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi? Show TV'de hafta içi her gün yayınlanan Kuaförüm Sensin yarışmasında bir haftanın finali daha geldi çattı. Kuaför ve makyaj uzmanlarından oluşan birbirinden iddialı dört takımın mücadele ettiği Kuaförüm Sensin yarışmasında hafta başından beri devam eden maraton bugün sona eriyor. Bugün yarışmacıları son kez kendilerinden istenen konsepti yerine getirecek ve yüksek puanlar almaya çalışacak. Peki Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi? hangi takım 10 bin liranın sahibi olduğu? Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma birincisi ve detaylar haberimizin devamında…
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi? 10 bin lirayı hangi takım kazandı?

Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma birincisi ve elenen takım izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Bülent Ersoy’un ayrılması ve Fatih Ürek’in katılması ile birlikte yeni bir döneme giren Kuaförüm Sensin yarışmasında her bölüm izleyiciler tarafından büyük bir heyecanla takip ediliyor. Birbirinden iddialı Kuaför ve makyaj uzmanlarının mücadele ettiği yarışmada hafta başında başlayan maraton bugün sona erecek ve bir takım aldığı düşük puanlar nedeniyle yarışmaya veda edecek. Peki Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim kazandı? Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi?

Kuaförüm Sensin’de son puan durumu nasıl?

Kuaförüm Sensin’de her hafta pazartesi günleri maratona yeni bir takım dahil oluyor. Hafta boyunca takımlar yaptıkları konseptlerle jüri üyelerinden yüksek puanları almaya çalışırken bazen düşük puanlar nedeniyle iddialı takımlarda veda edebiliyor. Bu hafta başından bu yana yarışmada bulunan takımların son puan durumu şu şekilde;

Taner Güneri – Aslı Yazar – Zümrüt Toparlı: 77 puan

Serap Varol – Tayfun Ateşoğlu – Öznur Güneş: 61 puan

Yasin Ertuğrul – Yağmur Araz – Merve Bodur: 56 puan

Eylem Kaya – Meltem Topçu – Şerife Yıldırım: 55 puan

Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün takımlar haftanın finali bölümü için kendilerine verilen konsepti yerine getirecek ve jüri üyelerinden yüksek puan alarak günün birincisi olmak için mücadele edecek. Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma günün birincisi 20 tam puan alan Serap Varol – Tayfun Ateşoğlu – Öznur Güneş oldu.

Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim kazandı?

Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim kazandı sorusunun yanıtı belli oldu. Hafta başından beri iyi bir performans gösteren ve 94 puana ulaşan Taner Güneri – Aslı Yazar – Zümrüt Toparlı haftanın birincisi olarak 10 bin lira para ödülünü kazandı.

Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi?

Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi sorusunun yanıtını belli oldu. Bu hafta toplamda 64 puan alan Eylem Kaya – Meltem Topçu – Şerife Yıldırım yarışmaya veda etti. Ancak Yasin, Yağmur ve Merve ailevi sorunlar nedeniyle yarışmadan çekilmek istedikleri için bu hafta elenen takım yarışmada kaldı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ekim puanlama! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
19 10 2020 - 15:43
Doya Doya Moda 19 Ekim Pazartesi günün birincisi kim? Puan durumu
19 10 2020 - 14:44
Gelinim Mutfakta 19 Ekim Pazartesi günün birincisi kim? Bugün puan durumu
19 10 2020 - 11:41
MasterChef 18 Ekim kim elendi? Haftanın elenen ismi belli oldu
19 10 2020 - 10:28
19 Ekim 2020 Kanal D, Show TV, Atv, TRT1, Fox TV, TV8, Star TV yayın akışı! Bugün TV’de ne var?
19 10 2020 - 10:18
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Ekim Cuma puan durumu! 15 bin lira ödülü kim kazandı?
16 10 2020 - 15:31
Yorum Yap