Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 18 Ağustos Salı puan durumu! Bugün günün birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 18 Ağustos Salı puan durumu için aramalar şimdiden başladı. Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve 4 takımın mücadele ettiği Kuaförüm Sensin yarışmasında günün birincileri ve puan durumu yakından takip ediliyor. Makyaj ve saç uzmanlarının yarıştığı Kuaförüm Sensin yarışması izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ederken her gün yapılan konseptlerde merak ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 18 Ağustos Salı puan durumu nasıl oldu? 18 Ağustos Salı Kuaförüm Sensin birincisi kim oldu?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 18 Ağustos Salı puan durumu! Bugün günün birincisi kim?

Show TV ekranlarının sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin bütün hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. Programın sunucusu Gözde Kansu’nun ayrılması nedeniyle 1 haftalık Ara veren ve yeni sunucusu belli olan Kuaförüm Sensin’de bu haftayı Işıl Reçber sunuyor. Gelecek haftadan itibaren ise yeni sunucusu ile birlikte yoluna devam edecek yarışma programında yaşanan gelişmeler günün birincileri ve puan durumu izleyiciler tarafından yakından takip ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 18 Ağustos Salı günün birincisi kim oldu? 18 Ağustos Salı Kuaförüm sensin puan durumu nasıl?

Işıl Reçber sunuculuk görevini üstlendi

Ekranların en yakından takip edilen yarışma programlarından olan Kuaförüm Sensin’de sunucu Gözde Kansu geçtiğimiz haftanın finali bölümünde bir açıklama yaparak artık oyunculuğa dönmek istediğini ve yarışmanın sunuculuğundan ayrılması gerektiğini söylemişti. Bunun üzerine Kuaförüm Sensin yarışması için yeni bir sunucu arayışı başlarken bir haftalık bir ara verilmişti. Aranın ardından yeniden ekranlara gelmeye başlayan yarışma programının şimdilik jüri üyelerinden Işıl Reçber sunuyor. Önümüzdeki haftadan itibaren Kuaförüm Sensin yeni sunucusu ile ekranlara gelmeye başlayacak.

Kuaförüm Sensin 18 Ağustos Salı puan durumu

Kuaförüm Sensin yarışmasında bugün yarışmacılar jüri üyelerinden Adnan Serter’in belirlediği bir saçı yapacak ve makyaj kıyafet konusunda serbest olacak. Yarışmacıların yaptıkları saç modellerinin ardından ve Çalı Rençber, Bülent Ersoy, Adnan Serter ve Seçkin Süngüç’den oluşan jüri üyeleri günün puanlamasını gerçekleştirecek. Kuaförüm Sensin 18 Ağustos Salı puanları açıklandı. Bugün yarışmacıların aldığı puanlar şu şekilde;

Kaan-Ece-Gizem: 19 puan

Özcan-Dilek-Ezgi: 12 puan

Tayfun-Serap-Çiğdem: 15 puan

Yasin-Yağmur-Özge: 16 puan

Kuaförüm Sensin 18 Ağustos birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 17 Ağustos birincisi açıklandı. Bugün toplam 9 puan alarak günün sonuncusu olan takımı Özcan-Dilek-Ezgi oldu. Bugün jüri üyelerinden toplam 18 puan alarak günün birinci olan takımı Tayfun-Serap-Çiğdem oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap