Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kuaförüm Sensin 17 Haziran Çarşamba bugün puan durumu nasıl? Günün birincisi

Kuaförüm Sensin 17 Haziran Çarşamba yeni bölümü ile haftanın ortasında Show TV ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor. İlgiyle takip edilen yarışma programında yeni jüri üyeleri yarışmaya renk katmaya devam ederken dün Bülent Ersoy ve Işıl Reçber arasında yaşanan tartışma yayına damga vurmuştu. Kuaförlük ve makyaj uzmanları konusunda birbirinden iddialı 4 takımın mücadele ettiği Kuaförüm Sensin yarışmasında her gün verilen puanlar da yakından takip ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 17 Haziran Çarşamba puan durumu nasıl oldu? günün birincisini haberimizin devamında bulabilirsiniz…
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 17 Haziran Çarşamba bugün puan durumu nasıl? Günün birincisi

Show TV’de hafta içi her gün yayınlanan ve jüri üyeleri Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç ile gündüz kuşağında damga vuran yarışma programı Kuaförüm Sensin haftanın tam ortasında yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Her geçen gün rekabetin giderek arttığı ve yarışmacılar arasında da tartışmalarını sürdüğü sevilen yarışma programında hafta ortasında günün birincisi olacak takım izleyiciler tarafından da merakla bekleniyor. Haftanın finaline doğru ilerlerken avantajlı duruma geçmek isteyen yarışmacılar en iyi işi çıkarmak ve en yüksek puanı almak için mücadele ederken bir yandan da birbirleri ile tartışmayı ihmal etmiyor. Peki Kuaförüm Sensin 17 Haziran çarşamba günün birincisi kim? Kuaförüm Sensin 17 Haziran Çarşamba puan durumu nasıl?

Bülent Ersoy ve Işıl Reçber arasında tartışma

Yeni jüri üyeleri ile ilgi çeken yarışma programı Kuaförüm Sensin de dün çok ilginç anlar yaşanmıştı. Puanlamanın ardından yarışmanın deneyimli isimlerinden Bilal Ağın, Jüri Üyelerine tepki göstermiş, özellikle Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç’ün verdiği puanlarda adil olmadığını söylemişti. Gözde Kansu yarışmacının yaptığı bu açıklamaların ardından büyük şaşkınlık yaşarken jüri üyeleri Bülent Ersoy ve Işıl Reçber arasında da puan tartışması yaşandı. Bülent Ersoy yaptığı açıklamada Işıl Reçber’in verdiği puanın yanlış olduğunu yarışmacının çıkardığı işe göre yanlış puan verdiğini söyledi. Programın sunucusu Gözde Kansu araya girerek tartışma büyümeden yatıştırmaya çalıştı.

kuaförüm sensin

Kuaförüm Sensin 267. bölümde neler oldu?

Kuaförüm Sensin 267. bölüm yarışmacılar tarafından ilgiyle takip ediliyor. Yarışmada sonuncu olan Buse yaşadığı olaylara tepki gösterirken Aydanur ile arasında bir tartışma çıkıyor. Bunun üzerine deneyimli sanatçı Bülent Ersoy iki yarışmacı arasında yaşanan tartışmaya tepki gösteriyor.

Kuaförüm Sensin 17 Haziran puan durumu

Haftanın ortasında yarışmacılar yine yüksek puanlar almak ve haftanın finaline avantajlı gitmek için mücadele etmeye devam ediyor. Kuaförüm Sensin 17 Haziran puan durumu belli oldu. Bugün jüri üyelerinden toplam 7 puan alarak sonuncu olan takım İlker-Duygu-Aydanur oldu. Kuaförüm Sensin 17 Haziran günün birincisi olan takım ise 12 puanla Mustafa-Tuna-Su oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Show TV Kuaförüm Sensin 21 Eylül günün birincisi kim? Günün puan durumu
21 09 2020 - 12:59
Kuaförüm sensin 21 Eylül – 25 Eylül yarışmacıları kim? Yeni haftada modeller belli oluyor
21 09 2020 - 12:04
18 Eylül Cuma dizi reytingleri açıklandı! Kırmızı Oda zirveye ambargo koydu
19 09 2020 - 14:31
Melisa Sözen Kırmızı Oda’da oynamadı yaşadı, sosyal medyaya damga vurdu
19 09 2020 - 11:37
Kuaförüm Sensin 18 Eylül Cuma kim elendi? 10 bin lirayı hangi takım kazandı?
18 09 2020 - 12:51
Gelinim Mutfakta 18 Eylül kim elendi? 5 bilezik ödülünü kim kazandı?
18 09 2020 - 12:29
Yorum Yap