Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu

Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim oldu? Show TV ekranlarının sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin'de haftanın finali yarın yapılacak ve final öncesinde bugün yarışmacılar bütün hünerlerini göstererek yine yüksek puan almaya çalışacak. Peki Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe puan durumu nasıl oldu? Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu

Show TV ekranlarında Çiğdem Batur’un sunduğu sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe yeni bölümüyle izleyici karşısına çıkıyor. Birbirinden iddialı takımların mücadele ettiği yarışma programında her bölüm izleyiciler tarafından yakından takip edilirken yarışmacıların alacağı puanlar ve günün birincisi de merakla araştırılıyor. Fatih Ürek, Seçkin Süngüç, Işıl Reçber ve Adnan Serter’in jüri üyesi olarak bulunduğu Kuaförüm Sensin yarışmasında haftanın finali öncesinde yarışmacılar için bugün son şans. Bugün iddialı takımlar yine kendilerine verilen görevi istenen süre içerisinde yerine getirmek zorunda nokta günün puan durumu aslında yarışmacıların yarışmadaki akıbetini belirleyecek ve yüksek puan alan takımlar haftanın finali için avantajlı olacak. Peki Kuaförüm Sensin 17 Eylül günün birincisi kim oldu? Kuaförüm sensin 17 Eylül puan durumu nasıl oldu?

Bugün saç kesimi yapılacak

Kuaförüm Sensin’de perşembe günleri kesim günü ve bugün yarışmacılar kendilerinden istenen modelde kesim yapacak. Eskiden Kuaförüm Sensin yarışmasında kesim günlerinde mankenler büyük olay çıkarıyor tartışmalar hiç bitmiyordu. Ancak son dönemlerde kesim günlerinde de olsa tartışma yaşanmıyor yetenekli yarışmacılar ortaya güzel işler çıkarıyor. Bugün de yine jüri üyeleri tarafından belirlenen modelde kesim yapacak olan yarışmacılar kıyafetler ve makyajla da bu kesimi tamamlayacaklar.

Kuaförüm Sensin 17 Eylül puan durumu

Kuaförüm Sensin 17 Eylül puan durumu yarışmacıların yeteneklerini sergilemesinin ardından jüri üyelerinin vereceği puanlarla belli oldu. Puan şu şekilde gerçekleşti;

Tayfun-Serap-Öznur: 19 puan

Yasin-Yağmur-Merve: 12 puan

Taner-Zümrüt-Aslı: 20 puan

Eylem-Meltem-Şerife: 14 puan

Kuaförüm Sensin 17 Eylül günün birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 17 Eylül günün birincisi günü 20 tam puanla tamamlayan Taner-Zümrüt-Aslı oldu. Bugünün sonuncusu ise 12 puan toplamayı başaran Yasin-Yağmur-Merve oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap