Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Kuaförüm Sensin 17 Ağustos Pazartesi puanları! Günün birincisi hangi takım oldu?

Show TV ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Kuaförüm Sensin 17 Ağustos Pazartesi haftanın ilk gününde yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkıyor. Sunucu değişikliği nedeniyle 1 haftalık ara veren yarışma programında yepyeni bir dönem daha başlıyor. Peki Kuaförüm Sensin 17 Ağustos Pazartesi puanları nasıl oldu? 17 Ağustos Pazartesi Kuaförüm Sensin günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 17 Ağustos yeni bölümde yaşanan detaylar haberimizin devamında…
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 17 Ağustos Pazartesi puanları! Günün birincisi hangi takım oldu?

Kuaför ve makyaj uzmanlarının yeteneklerini sergilediği her gün Show TV ekranlarında izlenme rekorları kıran Kuaförüm Sensin yarışması yeni haftaya yeni bölümü ile bugün başlıyor. Gözde Kansu’nun ayrılması nedeniyle bir haftalık bir ara veren ve yeniden ekranlara dönen yarışma programında yaşanacak gelişmeler izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Yeni bir gün ve yeni hafta başlarken yarışmacıların yapacağı konseptte merak ediliyor. Peki Kuaförüm Sensin 17 Ağustos Pazartesi puan durumu nasıl oldu? Kuaförüm Sensin 17 Ağustos birincisi kim oldu?

Kuaförüm Sensin sunucusu değişti

Kuaförüm Sensin sunucusu Gözde Kansu geçtiğimiz günlerde programı bıraktığını ve artık oyunculuk hayatına geri dönmek istediğini açıklamıştı. Bunun üzerine yarışma programı bir haftalık bir ara vermişti. Gözde Kansu’nun yerine Kuaförüm Sensin yarışmasını sunacak olan isim belli oldu. Gözde Kansu’dan boşalan koltuğu Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Leyla karakteri ile akıllara kazınan Çiğdem Batur aldı. Bülent Ersoy, Adnan Serter, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç jüri üyesi olarak bulunduğu Kuaförüm Sensin yarışmasını bundan sonra ünlü oyuncu Ayşe Çiğdem Batur sunacak.

Kuaförüm Sensin 17 Ağustos Pazartesi puan durumu

Haftanın ilk gününde yarışmacıların yapacağı konseptler jüri üyeleri tarafından puanlanıyor. Bülent Ersoy, Adnan Serter, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç’ten oluşan jüri üyelerinin yaptığı puanlamaların ardından Kuaförüm Sensin 17 Ağustos puan durumu şöyle;

Kaan-Ece-Gizem: 13 puan

Özcan-Dilek-Ezgi: 9 puan

Tayfun-Serap-Çiğdem: 18 puan

Yasin-Yağmur-Özge: 16 puan

Kuaförüm Sensin 17 Ağustos birincisi

Kuaförüm Sensin 17 Ağustos birincisi açıklandı. Bugün toplam 9 puan alarak günün sonuncusu olan takımı Özcan-Dilek-Ezgi oldu. Bugün jüri üyelerinden toplam 18 puan alarak günün birinci olan takımı Tayfun-Serap-Çiğdem oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 17 Eylül Perşembe Begüm Yavuz Arslan kaç puan aldı? Zuhal Topal’ın puanı
17 09 2020 - 16:14
Gelinim Mutfakta 17 Eylül puan tablosu! 17 Eylül Gelinim Mutfakta birincisi kim?
17 09 2020 - 14:44
17 Eylül Doya Doya Moda birincisi kim oldu? Bugün puan tablosu
17 09 2020 - 13:58
Kuaförüm Sensin 17 Eylül Perşembe gün birincisi kim? Bugün puan durumu
17 09 2020 - 13:16
Zuhal Topal’la Sofrada 16 Eylül yarışmacısı Fergane Mehdiyeva kaç puan aldı? Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
16 09 2020 - 16:08
Gelinim Mutfakta 16 Eylül Çarşamba puanları! Kim birinci oldu, çeyrek altını kim aldı?
16 09 2020 - 14:59
Yorum Yap