Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi puanları! Hangi takım günün birincisi oldu?

Show TV ekranlarının sevilen yarışma programı Kuaförüm Sensin'de yeni dönem başladı. Kuaförüm Sensin 15 Haziran yeni bölümü ile birlikte yeni jüri üyeleri de izleyici karşısına çıktı. Haftanın ilk gününde gündüz kuşağında hareketli anları ekranlara taşıyan yarışma programında günün birincisi ve puan durumu da şimdiden merak edilmeye başlandı. Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi puan durumu nasıl oldu? 15 Haziran Kuaförüm Sensin günün birincisi kim?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi puanları! Hangi takım günün birincisi oldu?

Show TV ekranlarında ilgi ile takip edilen yarışma programı Kuaförüm Sensin’de geçtiğimiz günlerde yapılan Açıklama ile değişikliği yapıldığı ortaya çıkmıştı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında ara veren ve evde kalan stok bölümleri geçtiğimiz iki hafta içerisinde yayınlanan Kuaförüm sensin yarışması bugün ilk kez yeni jüri üyeleri ile izleyici karşısına çıktı. Haftanın ilk gününde ekranlara gelen yarışma programının stüdyosunda yapılan değişiklikte dikkatlerden kaçmadı. Peki Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi puan durumu nasıl oldu? Kuaförüm Sensin 15 Haziran günün birincisi hangi takım?

Kuaförüm Sensin jüri üyeleri kimler?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitleyen yarışma programı Kuaförüm Sensin artık yeni jüri üyeleri ve yepyeni konsepti ile izleyici karşısına çıkıyor. Bugün itibariyle yeni hücre üyeleri ekranlara gelirken Kuaförüm Sensin jüri üyeleri kimler sorusunun yanıtı da merak ediliyor.  Adnan Serter, Sebile Ölmez ve Muammer ketencinin veda ettiği Kuaförüm Sensin yarışmasında artık Bülent Ersoy, Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç jüri koltuğunda oturacak. Oldukça eğlenceli ve renkli bir döneme adım atan Kuaförüm Sensin yarışmasında stüdyoda da bir takım değişiklikler yaşandı.

Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi puan durumu

Ekranlarda fırtına gibi esen meslek yarışması Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi puan durumu belli oldu. Bugün 7 puanla en düşük puanı alarak sonuncu olan takım, İlker-Duygu-Aydanur oldu. Kuaförüm Sensin 15 Haziran Pazartesi en yüksek puanı alan takım 15 puanla Songül-Yağmur ve Melisa oldu.

Kuaförüm Sensin 15 Haziran kim birinci oldu?

Kuaförüm Sensin 15 Haziran günün birincisi belli oldu. Bu hafta jüri üyelerinden ve rakiplerinden en yüksek puanı alarak birinci olan takım, Songül-Yağmur-Melisa oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
TV8 Doya Doya Moda 22 Ekim gün birincisi kim? Doya Doya Moda bugün puan durumu
22 10 2020 - 12:43
22 Ekim Gelinim Mutfakta’da günün birincisi kim? Gelinim Mutfakta 22 Ekim puan tablosu
22 10 2020 - 11:38
Sadakatsiz’in Volkan’ı sosyal medyada yerden yere vuruldu: İnsan iki kişiyi aynı anda neden sevmesin?
22 10 2020 - 10:10
TV’de bugün ne var? 22 Ekim Perşembe ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
21 10 2020 - 18:35
Doya Doya Moda 21 Ekim puan durumu! Günün birincisi kim oldu?
21 10 2020 - 14:06
Gelinim Mutfakta 21 Ekim çeyrek altını kim kazandı? Gün birincisi ve puan durumu!
21 10 2020 - 11:06
Yorum Yap