Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi günün birincisi kim? Bugün puan durumu

Show TV ekranlarında Çiğdem Batur’un sunumuyla yayınlanan Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi günün birincisi beyciler tarafından merakla araştırılıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen birbirinden iddialı 4 takımın mücadele ettiği yarışma programında jüri üyelerinin verdiği puanlar yarışmacıların akıbetini belirliyor. Her gün farklı konsepti hazırlayan ve yüksek puan almaya çalışan yarışmacılar hafta boyunca rekabetin yanında tartışmalarla da gündeme geliyor. Peki Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi günün birincisi kim oldu? 14 Eylül Pazartesi Kuaförüm sensin puan durumu nasıl?
Son Güncelleme:
 Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi günün birincisi kim? Bugün puan durumu

Show TV’nin gündüz kuşağında yakından takip edilen ve izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başaran Kuaförüm sensin yarışması haftanın ilk gününde yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Geçtiğimiz haftanın finali bölümünde elenen takımın yerine Bugün yeni bir takım yarışmaya dahil olacak veya haftanın birincisi olabilmek için mücadele edecek. Günün konseptine uygun olarak hazırlıklarını yapacak olan yarışmacılar jüri üyelerinin karşısına çıkarak en yüksek puanları almaya çalışacak. Peki Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi günün birincisi kim oldu? Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi puan durumu nasıl oldu?

Yeni takım yarışa katılacak

Kuaförüm Sensin yarışmasında format gereği Cuma günü haftanın finali bölümünde hafta boyunca en düşük puanları alan takım yarışmaya veda ediyor ve pazartesi günleri de yeni bir takım bu yarışa dahil oluyor. Bugün de Kuaförüm sensin yarışmasında maratona yeni bir takım dahil olacak güçlü rakipleri karşısında yarışmada kalmak için mücadele verecek. Yine aynı şekilde Kuaförüm Sensin yarışmasında hafta boyunca en yüksek puanları alan takım haftanın birincisi oluyor 10 bin lira para ödülü kazanıyor. Bu hafta da para ödüllü kazanabilmek için takımları kıyasıya bir rekabet bekliyor.

Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi puan durumu

Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi puan durumu jüri üyelerinin yaptığı puanlamanın ardından açıklandı. Bugün yarışmacıların aldığı puanlar şu şekilde;

Tayfun-Serap-Öznur: 19 puan

Yasin-Yağmur-Merve: 15 puan

Taner-Zümrüt-Aslı: 20 puan

Eylem-Meltem-Şerife: 17 puan

Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi birincisi kim?

Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi en düşük puanı alarak sonuncu olan takım, 15 puan ile Yasin-Yağmur-Merve oldu. Kuaförüm Sensin 14 Eylül Pazartesi günün birincisi ise jüri üyelerinden toplamda 20 puan alarak Taner-Zümrüt-Aslı oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap